Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
5.png
Schaschek +3341
Dnes v 15:03:34

Fotr (?) od krysy?

twitter.com/KolekJan...

5.png
Schaschek +3341
Dnes v 14:40:05

reakce na chuli: ,,Neřekla nic podstatného ani ,že odstupuje ..takže nic nového..." zobrazit příspěvekNeřekla nic podstatného ani ,že odstupuje ..takže nic nového ....to radši neměla vydávat nic ..no uvidíme co přijde za hráče a jestli to budeme brát vážně .. "

A co má asi tak dělat? Říct, že je všechno na p.ču? Nemůže něco plácnout jen tak přece. Kdyby neřekla nic, tak zase budou lidi pí.ovat, že je ticho.

+3
5.png
Schaschek +3341
Dnes v 14:21:14

reakce na toci87: ,,Ještě k těm příchodům, zatím to nikdo nikde nepsal, ale mám..." zobrazit příspěvekJeště k těm příchodům, zatím to nikdo nikde nepsal, ale mám informaci od jednoho známeno co má kamaráda, který se zná s chlapíkem, že se s jistotou vrací k nám, tak uvidíme co je na tom pravdy. "

Už jsem to zaslechl letos. Ale taky jsem zaslechl, že Pavelka nepřijde a jde do Hradce. Stejně si musíme počkat všichni na začátek května a uvidíme 8-)

5.png
Schaschek +3341
Dnes v 14:16:18

reakce na MartinMegadeth: ,,Lukáši, odkaz na Antošovu analýzu si tu schovejme až se zase..." zobrazit příspěvekLukáši, odkaz na Antošovu analýzu si tu schovejme až se zase někdy bude řešit, že se na Spartu prodá jen málo permic a nevyprodá se celý spodek. V ní je celkem dobře trefená odpověď proč tomu tak je: Sparta je nejlepší klub pro diváky, ale ne pro vlastní fanoušky. Na hokej chodí tři typy lidí. První skupinou jsme my – Sparťani, lidi co mají rádi hokej a mají silný vztah ke klubu. Druhou skupinou jsou zvědavci a náhodní diváci pro které je hokej svým způsobem atrakce. Třetí skupinou jsou žrouti popkornu a čumilové, kteří přijdou hlavně kvůli doprovodným chujovinám a k tomu čumí na hokej. Problémem je, že prakticky jen z té první skupiny se rekrutují lidi co si jsou ochotni pořídit permici na celou sezónu. Ale zároveň je to taky skupina, ke které se klub svým směřováním, výsledky a opakovanými blamážemi v play-off chová vyloženě macešsky. Zní to velice smutně, ale pokud nejsi opravdu zavilý optimista nebo absolutně zažraný srdcař, moc jiných důvodů ke koupě permice nevidím. A permice s play-off? Vloni nebo v roce 2016 se nepochybně vyplatila, ale do té bych nešel ani omylem. Jsem dost na statistiky a s bilancí 7 vítězných a 14 prohraných sérií od posledního titulu je víc než padesátiprocentní pravděpodobnost, že vyhučíme na prvním soupeři. Ze 16 sezón se nám to stalo osmkrát (dvakrát jsme play-off nehráli, dvakrát jsme vyřadili dva soupeře a postoupili do finále a čtyřikrát jsme vyřadili prvního soupeře a v semifinále vypadli s dalším). Mimochodem ta čísla jsou brutálně morbidní. *MIMO* "

Jo, to jsem tu často psal já s těmi permicemi.

5.png
Schaschek +3341
Dnes v 11:36:53

reakce na loupák: ,,Prosím tě, vždyť ta Antošova glosa je úplně o něčem jiným...." zobrazit příspěvekProsím tě, vždyť ta Antošova glosa je úplně o něčem jiným. Ta není o téhle sérii s Třincem, ale o celém fungování a směřování Sparty jako takové."

Ten odstavec s kérkami je zbytečnej (stejně jako alibismus, že za to nemůžou i trenéři), ale to ostatní dává hlavu a patu. Je super hrát pěkně v základní části, lákat lidi do haly a zvyšovat návštěvnost. Není super vypadnout ve ČF po výkonu nehodném Sparty. Co je prioritou pro majitele ví jen majitel sám.

5.png
Schaschek +3341
Dnes v 08:39:37

Je to Antoš, ale na tomhle je bohužel dost pravdy:

"Sparta je vlastně nejlepším klubem pro diváky. Ne tak ale pro její fanoušky. Ti výhry v důležitých momentech nezažívají. Radši staví tým, kterým sice nakrmí diváky, ale neuspokojí fanoušky."

www.sport.cz/clanek/...

+1
5.png
Schaschek +3341
Dnes v 00:52:12

reakce na Koty: ,,Co mám informaci od kluků co znám, tak je tam nějaký vztahový..." zobrazit příspěvekCo mám informaci od kluků co znám, tak je tam nějaký vztahový problém mezi několika hráči ze zahraničí. Nikdo zatím neřekne úplně konkrétní věci, ale za týden budu snad moudřejší. "

Tvl to mi ani neříkej, že by nás taková pí.čovina stála sérii *KOSA* *NE*

5.png
Schaschek +3341
Dnes v 00:45:43

Zajímalo by mě kde je zakopaný pes. Druhou půlku ZČ jsme válcovali ligu. Co se stalo před tím zápasem s Olomoucí? Proč najednou ve ČF play off hráči sedmi z osmi klubů padají do střel, žerou puky, bojují a sráží se a hráči toho našeho hrají profesorsky? Tam nebyla vidět žádná týmová chemie. Proč po konci série Kempný řekne, že Třinec měl tým a my ne když celý rok slýcháme jak je tady super parta? Jak je do hajzlu v profesionálním sportu možný, aby se v rozhodujících fázích sezóny nemakalo minimálně stejně hodně jako to dělá soupeř? Moc otázek, málo odpovědí, ale ta odpověď Kempnýho mi docela zhnusila aktuální vztah ke Spartě.

+2
5.png
Schaschek +3341
Včera v 23:38:15

reakce na gulbis: ,,Já bych to viděl takhle ohledně odchodů ( potvrzené odchody +..." zobrazit příspěvekJá bych to viděl takhle ohledně odchodů ( potvrzené odchody + přání )
Obrana: Jandus, Polášek, Warg a s otazníkem Moravčík + Krejčík.
Útok: Kaše, Tomášek ( nepřeju, ale tipuju ), Buchtele, Olavi, E.Thorell, možná i oba, Simon.

Tak uvidíme."

Já bych rád viděl v kolonce odchodů Poláška.

5.png
Schaschek +3341
Včera v 23:37:35

Letňany jsou v semifinále a jdou na Vyškov.

5.png
Schaschek +3341
Včera v 23:37:11

reakce na Dolikus: ,,Tyhle jména mi v hlave vyskakují taky. Jen si myslim, ze..." zobrazit příspěvekTyhle jména mi v hlave vyskakují taky.
Jen si myslim, ze Krejčík zůstane a odůvodni se to tím, ze byl prakticky 3/4 sezóny mimo.
Moravcik mam pocit prodloužil nedávno smlouvu.. Ale po tomhle čtvrtfinále jsem teda nad tím zlomil hůl. Nikdy mi neseděl, ale tohle byla pro me poslední tečka.
Útok bych klidně prehazel vic, coz ale asi bude nemozny vzhledem k podpisum.
Tomášek me zklamal..a celkem bych se divil, kdyby už neměl někde v cizině podepsáno."

Tomášek je podle mne největší zklamání sezóny. Loni do zranění hrál jak z partesu, ale letos to prostě nebyl on a v play off byl úplně neviditelný.

+2
5.png
Schaschek +3341
Včera v 21:14:25

www.sport.cz/clanek/...

5.png
Schaschek +3341
Včera v 20:49:42

reakce na ReiN: ,,Já si naopak myslím že teď budou namotivovaný jako kráva a..." zobrazit příspěvekJá si naopak myslím že teď budou namotivovaný jako kráva a viděli jsme, co s nima udělala Olomouc. Ale fakt to Pardubicím přeju, ten Třineckej hokej je prostě k zblití (ikdyž dneska už to byla od nich slušná exhibice :) "

Mně už je to jedno, ale jestli to někomu přát, tak asi Hradci. Z jednoho prostýho důvodu. Velmi dobří fanoušci (ne kvantitou jak jejich předměstí, ale kvalitou) a hlavně mě neskutečně vysíralo celej rok číst namachrovaný příspěvky fanoušků Pardubic na sociálních sítích. Třinci to přát nejde, tam je ta nenávist fakt obrovská.

+3
5.png
Schaschek +3341
Včera v 20:44:56

reakce na paul68: ,,No právě, oni se před něj postaví a rozhodí ho. U nás tam vyjma..." zobrazit příspěvekNo právě, oni se před něj postaví a rozhodí ho. U nás tam vyjma Vauhkonena nikdo nestál, aby ho nedejbože netrefil puk. *FUCKU* A rozhodne faktor Sedlák, ten se jim fakt povedl... A nebo tu defenzivní sračku protáhnou dál..."

Hlavně moc dobře viděli co nedělat aby uspěli 8-)

5.png
Schaschek +3341
Včera v 20:39:24

reakce na Kimi R.: ,,No nic. Jdu si zalézt do nějaký nory a dělat že hokej neexistuje."

Proč. Však jsme na to zklamání už zvyklí, můžeme aspoň začít spekulovat nad tím co se má ve Spartě stát, abysme tu za rok řešili další vypadnutí po tristním výkonu. Ne sranda - člověk to musí odlehčit jinak by se z toho po.ral.

Dneska mi přišla na messenger gratulace od jednoho kluka z Gioventu (Brno) se kterým se známe ve znění Kometa & Sparta navždy spolu :-D

Zase je dobrý, že si Kempas prodloužil o den sezónu viď :-D :-D

+1
5.png
Schaschek +3341
Včera v 20:33:54

reakce na paul68: ,,Teď dostanou si tipnu na frak, 4:1 pro Dědy to bude... Ale já jsem..." zobrazit příspěvekTeď dostanou si tipnu na frak, 4:1 pro Dědy to bude... Ale já jsem tipér na vyližprd.l. *FUCKU* "

A nejhorší je, že Kacetl bude zase ta stará díra jako vždycky, když nehraje proti nám :-D

5.png
Schaschek +3341
Včera v 20:28:08

reakce na karlos: ,,A kde je Plzeň, ta ještě hraje play off, když to dělají tak..." zobrazit příspěvekA kde je Plzeň, ta ještě hraje play off, když to dělají tak skvěle??"

Skvěle pracují s mládeží. Proč, to jsem popsal níže.

+1
5.png
Schaschek +3341
Včera v 20:23:43

reakce na Vena: ,,Krom dělníků bych taky uvítal lepší zapracovaní mladých. Proc..." zobrazit příspěvekKrom dělníků bych taky uvítal lepší zapracovaní mladých. Proc to Plzen zvlada a my ne? Proc nemame Checking line na tenhle styl hry. Pripada mi, že jsme vse hrali jak profesori. ... Vubec nevim, jestli by meli Tonak s Hlinou zustat nebo ne, jestli hledat trenera...Tyhle kolotoce vyhazovu uz jsme tady meli. Jsem zvedavej co se bude dit."

Protože v Plzni ke úplně jedno jestli skončí osmý nebo desátý. Navíc v Plzni nemají prachy, kdyby je měli, tak tolik mladých příležitost nedostane.

5.png
Schaschek +3341
Včera v 20:03:43

reakce na Lord: ,,Koho byste chtěli do vedení Vrbatu? "

Toho bych bral 8-)

5.png
Schaschek +3341
Včera v 19:56:42

reakce na Vena: ,,Ja mluvím o PO ty tatare. Od unora bylo jasne, ze neco neni v..." zobrazit příspěvekJa mluvím o PO ty tatare. Od unora bylo jasne, ze neco neni v poradku. Ostatni zrali led a my se utesovali, ze mame "polstar" vysrali se na boj o druhy misto. Presilovky jsme nedali snad deset + v rade, najezdy skoda mluvit, jeste ze zadny nebyly. Takhle by se dalo pokracovat dost dlouho. Horava totalne zachrapal a z trenera mesice kdysi v prosinci a lednu je propadak roku.

Rein: Sakra ani to nerikej, az Horava utece tak Jandac se ukaze jako velky zachrance. Prazak ho ted bude mit, jako toho kdo naposled udelal finale. :D :D :D "

Tvl Jandače už ne, to už si Chuli uváže oprátku :-D

+2
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<03 / 2023>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
21
22
25
27
29
30
31