Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
5.jpg
Schaschek +532
05.02.18 v 12:55

reakce na frafont: ,,Jeden statistický údaj - máme odehráno 48 z 52 kol základní..." zobrazit příspěvekJeden statistický údaj - máme odehráno 48 z 52 kol základní části a za tři body jsme z toho vyhráli jenom v 16 případech, to je přesně třetina, zato bez bodu pro nás to bylo ve 21 případech. S takovou bilancí asi těžko můžeme myslet na lepší umístění *MIMO* "

A teď přidej statistický údaj, kdy jsme vstřelili víc jak dva góly...

Ulehčím Ti to: Sparta (pokud správně počítám) dala ve 27 zápasech víc jak dva góly. Ve 21 zápasech jsme vstřelili dva a méně.

Z toho doma - 10 zápasů se vstřelenými dvěma góly a méně.

Náš nejproduktivnější hráč má ve 45 zápasech 35 bodů. Přes 30 bodů se nikdo další nedostal.

Odehráli jsme 177 přesilových her (mimochodem jsme v tomto ukazateli druzí nejhorší = míň jich odehrála pouze Olomouc - že by na tom co říkal Broš skutečně něco bylo?) s procentem úspěšnosti 16.95% (7. místo v lize). Úspěšnost oslabení je 82,46%, což nás řadí na 9. místo.

Nejlepší náš hráč v počtu blokovaných střel (Kalina) se ani nedostal do první čtyřicítky. V hitech je 21. Uher.

Gólmani - 7. Sami s 91,91% (16. Honzík 89,94%, 17, Laco 88,30%)

Zajímavé je i to, že jsme ze 48 zápasů vstřelili 24x první gól.5.jpg
Schaschek +532
05.02.18 v 12:30

reakce na toci87: ,,tam odjel celý tým jako společně?"

Pokud je mi známo, tak kromě olympioniků ano + sponzoři (Mastercard, Kika, asi i Billa...).

Já nevím. Já být v situaci, kdy jsem skoro v play out, tak si tyhle ***viny odpustím a radši pořádně doženu to, v čem hořím.

Nevím no...

5.jpg
Schaschek +532
05.02.18 v 12:05

reakce na Gapin: ,,máme tři tejdny klid, tak možná že do nich Vejba stačí nahnat..." zobrazit příspěvekmáme tři tejdny klid, tak možná že do nich Vejba stačí nahnat něco co to plešatý a ušatý v letní přípravě zapomnělo. Při tý naší krizi se mi pořád nechce věřit tomu, že to šestý místo je furt hratelný, i když já v něj nevěřim. Hokej nemá logiku, stejně jako fotbal.
Jo a jestli se budu ladit na finiš při fotbale, tak se obávám že pod taktovkou Il Cretina 18.2. se na ten hokej už asi nedostanu, protože skončim nejspíše na ARO na Bulovce."

S ohledem na to, že si panáčci dneska odletěli na pět dní do Kataru, tak nevím nevím jak to s tím tréninkem bude. Sice tam asi trénovat budou a může jim to pomoct utužit partu, ale co vím tak hráči moc šťastný nebyli. Radši by byli s rodinami.

Co mě přijde alarmující je fyzická kondice. Psal jsem pod status Sparty o tom, že by měl Iterský vrátit licenci, protože pravidelně odcházíme ve třetí třetině a on mi tam ještě hodil lajk na to...Mě už je prostě ze všeho souvisejícího se Spartou na blití :-!

5.jpg
Schaschek +532
05.02.18 v 12:02

reakce na Gapin: ,,JInak si dneska prvně neodpoustím prvně rejpnout do golmanů...." zobrazit příspěvekJInak si dneska prvně neodpoustím prvně rejpnout do golmanů. Může bejt Laco jakej chce, ani jednou sem mu nepřipisoval prohru nebo to že pouštěl laciný goly. Když už, tak jsem si z něj dělal srandu.
Ale po dnešku mi nikdo a nikdy nevymluví to, že ten tým hraje úplně jinak, než s nim v bráně. To se náhodou padá i do střel, náhodou se můžou přetrhnout aby skokem za vyhodili puk z pásma...
Jestli to co tu psal Sch. je pravda, tak ať se těší, protože to před příští sezonou už nebude pohodový posezení u piva. Kde jak už dneska doufám, on jako majitel už nebude. Takovejhle cirkus, ať si strčí do zadní brady."

Tak to je proště jedna bába povídala a tak se to musí brát. To, že ten mančaft hraje jinak s ním a jinak bez něj je věc druhá. Dostalo se ke mě, že Sparta podepsala na příští rok Machovskýho. A dokonce prej i Samiho. Ale tohle nemám absolutně ověřený, takže ber s rezervou.

5.jpg
Schaschek +532
02.02.18 v 23:55

isport.blesk.cz/clan…

Tak oni si uvědomují jak je situace vážná...super, že to víme...

5.jpg
Schaschek +532
02.02.18 v 21:51

reakce na Mrazík: ,,Chápeš o jaký absurditě se tu bavíme??? Aby sponzor diktoval, kdo..." zobrazit příspěvekChápeš o jaký absurditě se tu bavíme??? Aby sponzor diktoval, kdo bude hrát??? Pokud je to pravda, tak si toto všechno zasloužíme.
*MIMO* "

Chápu a mám na to dva dobré zdroje. Akorát úplně protichůdné. Já nevím, jsem po dnešku tak nasranej, že mám chuť se vším seknout. Zápas co zápas se dívám na otrávený ksichty lidí, kteří jsou zničení z toho, jak jim hráči svým výkonem serou do huby...*** už čekáme tak dlouho, že mě to přestává bavit. Tenhle zmar dneska je totální dno.

5.jpg
Schaschek +532
02.02.18 v 21:10

A taky nechápu, že Laca o druhé pauze nestřídali! Že by skutečně nemohli kvůli Bille, která si diktuje, že bude chytat, když ho platí? :-!

+4
5.jpg
Schaschek +532
02.02.18 v 20:20

Tam není vůbec ale vůbec nic :-! Člověku je z toho úplně smutno.

+1
5.jpg
Schaschek +532
02.02.18 v 17:03

reakce na chuli: ,,Toho jsem se bál..že před Olympiádou se tenhle nýmand bude muset..." zobrazit příspěvekToho jsem se bál..že před Olympiádou se tenhle nýmand bude muset rozchytat ..tak dneska bez bodů a nebo dát hodně gólů.


*NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** "

Ty vole Chuli ty máš zas formu... Ten člověk chytal za obranou, která hrála úplný hovno. Vždyť dostával 3/4 gólů do prázdné brány. Mohl by tam být Hašek a bylo by to jedno.

Taky nejsem odvařenej z toho, že bude chytat, ale na druhou stranu trenéři s nima pracují každej den a vidí je rozhodně líp než my z fóra. Pokud budeme hrát dobře v poli, tak to má brankář výrazně jednodušší. Uvidíme.

Každopádně pokud neuděláme čtyři body z následujících dvou zápasů, tak to je už velkej průser.

5.jpg
Schaschek +532
02.02.18 v 17:01

reakce na MichalM: ,,Každý kotel zavřen rozhodně nebude. Plzeň a Brno jsou extrémy,ke..." zobrazit příspěvekKaždý kotel zavřen rozhodně nebude. Plzeň a Brno jsou extrémy,ke kterým se hradečtí lehce přibližují. Ne nadarmo měli dost problémové i fotbalové fans. Řezníčka neobhajuju,ale s trestáním problém nemám. Pod pojmy " emoce","zážitky","kompromis".........si mám představit co? Pokud je někde prostě větší koncentrace hovad,je to jejich problém. Chápu, že určité projevy do hlediště taky patří.Ale na těchto stadionech to má jedno společné - Nenávist za každou cenu. Nezlobte se na mně."

Plzeň, Brno jsou možná extrémy, ale celý tenhle disciplinární řád je prachobyčejný paskvil. Nikdo se nikoho neptal, prostě obšlehli nějaký koncept z fotbalu. Obšlehli to v době kdy to je míň vyhrocený než kdy dříve. Patnáct let zpět to bylo daleko daleko horší. Navíc co někde projde, někde jinde ne. Je tam nejednotný metr posuzování na bázi subjektivního pocitu a to je úplná kravina. Navíc když si čteš přesný harmonogram prohřešků, tak v čase těch prohřešků jsou vždy chyby rozhodčích. Jestli je něco, co by měl svaz dělat, tak je to právě důsledné školení sudích. Chybují každý zápas a nás stáli hodně bodů. Svaz je namísto toho furt brání, hráče jebe za vyjadřování k nim v den zápasu, za nesouhlasné projevy fanoušků pokutuje kluby (dobře tak klubům, když si to sami schválily) a rozhodčí jsou furt v klidu. Já jsem taky ve svojí práci zodpovědnej za svůj výkon a nevidím jedinej důvod proč by tomu tak nemělo být v případě sucích.

A za druhé. Brno, Plzeň může být jen začátek. Může to postupovat zakazováním megafonů, perzekuováním těch nejoddanějších (to už se prakticky děje) a skončí to zákazem sektoru pro stání. Dopadne to jak v tom ***ým Liberci nebo NHL.

Tohle prostě nechci. A veškerá solidarita s Plzní a Brnem je v pořádku (byť mi to jde přes zuby těžce).

+1
5.jpg
Schaschek +532
01.02.18 v 11:58

reakce na Anguilla: ,,Barinka mi dost chýbi v Brně se docela rozehral.."

Barinka s jeho věčně zraněným kolenem mi nechybí ani trochu.

Myslím si, že poslední dvě posily do obrany jsou super kauf. Jediné co kalí radost je to, že tu určitě budou jen do konce sezóny.

5.jpg
Schaschek +532
31.01.18 v 17:58

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, ke včerejšku je škoda slov. Brno bylo načaté a..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, ke včerejšku je škoda slov. Brno bylo načaté a koledovalo si o porážku, aby mu Sparta svoji neschopností, nemohoucností a připodělaností vysloveně vnutila dva body. A to jsou dva body, které můžou Spartu v konečném zúčtování zatraceně mrzet a můžou zatraceně chybět. *NAPR**** Mít v čase 57:37 přesilovku a zaonačit zápas způsobem, aby z něj nakonec kápl jen bod, to je umění hodné opravdových jelit! Už bych začal signalizovaným vyloučením. Místo, aby Sparta držela puk, hráči si ho párkrát vyměnili, uspořili deset, patnáct, dvacet vteřin, první z nich vyhodí puk směrem k bráně Brna a nestará se. Celá přesilovka byla hraná na údržbu, na úsporu času bez sebemenší snahy ohrozit kasu soupeře. A o tom alibismu co předvedli hráči před gólem Erata, kdy beci jen uctivě couvali a dojíždějící dva útočníci statovali, se radši ani rozepisovat nebudu, protože bych se musel zase rozčílit. Na rozdíl od většiny Spartě nevyčítám gól v prodloužení. Hraje se tři na tři, každá chyba je hodně znát, to se stát může. Ale byla to taková hořká třešnička na dortu. Sparta včera ukázkově zpackala vyhraný zápas. Být to chycené utkání, vsadím se, že by se to takhle zrežírovat nikdy nepovedlo. *FUCKU* Nevyčítám hráčům snahu, bojovnost, zápal, přístup, ale přijde mi to trochu málo, když opakovaně chybí kvalita, rozvaha a klid. Plzeň stejně jako Brno byla k poražení, jenže na Spartě je to dokola dokolečka jak u blbečků na dvorečku. Tragická střelecká nemohoucnost a to se včera Sparta rozdivočela celými třemi góly, katastrofální využití přesilovek a v poslední době k tomu i dost inkasovaných branek v oslabení. Klasickou ukázkou byla první třetina: na střely nějakých 18-5, 3 nevyužité přesilovky, řada šancí a NIC. Do šatny šlo s vedením 1:0 Brno a to ještě Aittokallio musel vytasit dva bravurní zákroky. To potom ti hráči (až na pár výjimek, u kterých se mi zdá, že jim bude končit za čtvrt roku smlouva a tudíž mají sezónu i klub už na párku) můžou dřít, bojovat, snažit se a bude to stejně na pendrek. Kdyby za Spartu hráli kluci mezi dvaceti až třiceti (z jakých se kdysi nebál postavit mančaft dr. Wohl), tak pochopím dlouhodobou střeleckou nemohoucnost, z ničeho nic naprosto zoufalé přesilovky, zhoršující se hru v oslabení a třeba i ten včerejší šílený lapsus v závěru zápasu. Ale když se podívám do sestavy letošní Sparty, vidím většinou borce zkušené co za sebou mají stovky extraligových utkání. I když psychika je kurwa, měli by umět nějakou tu krizi nebo dramatický závěr utkání ustát a zvládnout. *MIMO* Líto mi je Franty Výborného, protože ten nemít paruku, tak už ji zaručeně musí shánět, jelikož by mu z té neschopnosti vlastních svěřenců musely hrůzou vypadat všechny vlasy. Od včerejška beru play-out s maximální vážností jako velmi reálnou hrozbu. A po očku sleduji náskok Sparty na dvojici Jihlava – Litvínov. Předkolo bych považoval za zlaté, protože bych se nerad dočkal sajrajt ligy, ve které dojde ke vzkříšení Jihlavy nebo Litvínova a nad Spartou se bude snášet hrozba baráže. Baráž je především o hlavě. A když jsem včera viděl jak si ukázkově hráči poradili se závěrem vyhraného zápasu, tak bych z případné baráže měl převelice sevřenou řiť! *KOSA* *KOSA* *KOSA* "

V tomto Ti budu oponovat. Já viděl z naší strany dobrý výkon na kterém se dá stavět. To, že si to totálně ***i v posledních vteřinách je věc druhá. Jak s Plzní, tak s Brnem jsme nehráli druhé housle. Můžeme se měřit s nejlepšími. Potřebujeme ale teď zoufale každý bod! *VYHLIZI*

5.jpg
Schaschek +532
31.01.18 v 10:32

Další věcí je výkon sudích. Řezníček nás všechny ubezpečil, že na Spartu nejsou zasedlí, což jsme všichni viděli včera. Jasný offside. Je u toho dva metry, co chce proboha víc? Vždyť z tý situace dalo Brno gól!

A přišlo mi, že v prodloužení před rozhodujícím gólem tam byl faul na Ďalogu.

Nicméně tenhle zápas jsme si prohráli sami a může nás to hodně mrzet.

5.jpg
Schaschek +532
31.01.18 v 10:29

Upřímně včera jsem sem ani nechtěl nic psát. Mísil se ve mě vztek s totální letargií a odevzdaností. Svým zcela neakceptovatelným diletantstvím jsme ztratili vyhraný zápas a přišli o dva body. Tohle se musí ubránit i za cenu, že jim vyrazej zuby.

Poslední vteřiny nám sebraly zápas, ve kterém jsme byli jasně lepší.

Play off je furt hratelné, ale teď jedeme do silného Hradce a pak máme Liberec, který má formu. Pokud z toho neuděláme aspoň 4 body, tak nevím nevím už.

5.jpg
Schaschek +532
24.01.18 v 19:16

reakce na frafont: ,,http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/ostatni/welcome-lizzy-19013..." zobrazit příspěvekwww.sparta.cz/novink…
ACS zvolila docela zajímavé řešení. Ale zase proč ne, když se to takhle pěkně sejde dohromady a holka stihne i rozhovory :-)"

Řešil jsem jí reklamaci kopaček. Je to kočka *HAHA*

5.jpg
Schaschek +532
24.01.18 v 16:47

reakce na MartinMegadeth: ,,Co se týká neuznaného gólu Buchteleho, v dnešní době je..." zobrazit příspěvekCo se týká neuznaného gólu Buchteleho, v dnešní době je pravidlo o kopnutí puku do branky tak benevolentní, že prakticky všechno ostatní kromě situací, kde je kopnutí bruslí směrem do branky zcela evidentní a nezpochybnitelné jsou regulérní góly. Ani na jednom záběru co jsem viděl, jsem neviděl jasný a zřejmý pohyb brusle směrem brance. Nechápu co na tom nebylo jasného videorozhodčímu a nad čím tak dlouho dumal. Na neuznání branky musel vidět něco co v záběrech nebylo: evidentní pohyb brusle směrem do branky. *MIMO* I komise rozhodčích dnes celkem očekávaně a logicky došla k závěru, že Spartě byla upřena regulérní branka. Akorát to omlouvání videorozhodčího si mohl předseda rozhodcovské komise Šindler nechat domů pro kanára. Hokej je rychlý sport a videorozhodčí rozhodují opravdu složité situace, mezi něž ta včerejší rozhodně nepatřila. Viděl jsem záběry tří nebo čtyř kamer a na žádné nebyla možnost pozorovat evidentní pohyb bruslí směrem k brance. Moc nechápu co tak složitého měl videorozhodčí k posouzení a k rozhodnutí. Zejména s přihlédnutím, že čuměl jak bacil do lékárny na obrazovku dobrých deset minut. To je šlendrián a šlendrián by neměl být omlouván! *NAPR****
cslh.cz/clanek/3535-…

Nechci si stěžovat, ale těch zářezů Sparty v Třinci se mi za poslední roky zdá celkem dost. Bylo tam Buchteleho neuznané trestné střílení, kdy byla podobně jako včera Sparta okradena o regulérní gól a o bod. Byla tam ta aféra kdy Pacovský údajně po odpískání trefil Hrubce do hlavy, když neměl helmu, po čemž následoval z třinecké strany vyslovený hon na čarodějnici. Pak se ukázalo, že Pacovský po odpískání nestřílel a nebyla to střela, ale spíš nahození puku na teč, které navíc jeden z obránců do hlavy Hrubcovi tečoval. Jenže Pacovskému se tehdy proti Třinci nadmíru dařilo a bylo třeba se ho zbavit. Byl tam zápas, kdy Sparta v pohodě vedla 2:0, aby se najednou začalo pískat na tak nahnuté rovině, že i komando Berbr – Damková – Paclík by se mohlo inspirovat, aby Třinec vyhrál. Rozhodčí chybovali, chybují a chybovat budou, ale v Třinci mi toho na posledních nějakých (necelých) pět let přijde vážně dost. Až jsem nucen silně pochybovat o shodě okolností. *FUCKU* "

Zapomněl si ještě na ten gól rukou Třince u nás. Každopádně je hezký, že nám dali za pravdu, ale tři body nám to nevrátí. A my ty body teď potřebujeme jako sůl!

5.jpg
Schaschek +532
23.01.18 v 11:44

reakce na Mandor: ,,Zdravím pánové a dámy Tak jsem po dlouhé době byl na hokeji..." zobrazit příspěvekZdravím pánové a dámy
Tak jsem po dlouhé době byl na hokeji přímo v hale a docela jsem si to užil. Dokonce s komicko - technickou vložkou. Jsem zvědav jestli v dalším holdu bude minizápas
*KSICHT* . Ale hokej celkem OK. Je vidět že se snažili. I když obdržené góly jsou na pár facek.

Ale jeden docela zajímavý poznatek ke kotli. Seděli jsme ve 109 s dcerou a s přítelkyní. A ani jedna vůbec nerozuměly tomu co kotel skanduje. A když jsem tak pozoroval ostatní tak to taky nepobírali. "

Myslím, že se to jede pořád dokola, tak by to měl každý fanoušek (nikoliv divák) znát *NE*

Je to i tady: www.spartans.cz/chor…

Nevím jak víc to mezi ty lidi dostat. Kdo chodí pravidelně, tak to zná. Kdo ne, tak na to už nemám energii ho to učit 8-)

+1
5.jpg
Schaschek +532
23.01.18 v 11:36

reakce na Amphicyoni: ,,Sparta válec! *SALA* #florbal"

Však jsem řval jak tur :D :D :D

5.jpg
Schaschek +532
18.01.18 v 16:16

reakce na prcekk: ,,Ó ano, získáváš bludišťáka *THUMBSUP* "

Pokud by tomu tak bylo, tak by to byl ze strany Sparty další koncepční krok po příchodu Buchteleho.

+1
5.jpg
Schaschek +532
18.01.18 v 15:31

reakce na Mandor: ,,Ještě že máme velkou střídačku. Tam se vejdou. Ach jo. Jaký..." zobrazit příspěvekJeště že máme velkou střídačku. Tam se vejdou. Ach jo. Jaký má tenhle příchod smysl. Tedy pokud nechci spekulovat."

Podle mě je dost dobře možný, že takovou, že mu to po sezóně Franta přenechá.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Facebook SHS

Přidejte si nás na Facebooku

Následující zápasy

 • 26. února - 18:00
  43.png
  OLM (doma)
  Extraliga (48.kolo)
 • 28. února - 18:30
  17.png
  ZLN (doma)
  Extraliga (50.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2018>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
 
 
 
 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

Přihlásit se

Login:

Heslo: