Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
984.png
Markus +106
17.04.18 v 22:37

reakce na Gapin: ,,At hledam jak hledam nikde ani zminka o tom, ze by ve Sparte..." zobrazit příspěvekAt hledam jak hledam nikde ani zminka o tom, ze by ve Sparte pokracovat nechtel. Je to stale dokola. Odsud ho vypakujou na hostovani s tim, ze se vrati. Po sezone vyjde najevo, ze mu skoncila smlouva a novou mu nenabidnou.
Jelikoz je tenhle postup a stav trvalejsiho razu, nemuzu to napsat jinak
Briza ven!!!"

Tak ohledně infa, že on o prdloužení neměl zájem - vytušil jsem to kvůli tomu, že tak nějak vim, jak se k němu a k pár dalším na Spartě chovali... V podstatě z toho byl výstup, že všichni doufali, že se brzy dostanou pryč.. :D

984.png
Markus +106
16.04.18 v 19:28

reakce na SpartaCorps: ,,Gapine, v odpovědích na webu:   Dobrý den chtěl bych se..." zobrazit příspěvekGapine, v odpovědích na webu:

Dobrý den chtěl bych se zeptat jaka je situace ohledně Martina Prochazky s návratem do Sparty a zde na stránkách je ze Petr Zámorský byl v Hradci jen na hostování je to pravda a počítá se sním ještě ve Spartě? A pak bych se rád zeptal vydražil jsem dres Jardy Hlinky z této sezony a rád bych věděl jestli by byla možnost nechat ho od Jardy Hlinky podepsat? Děkuji předem za odpovědi.
ODPOVĚĎ:
Dobrý den, Martinu Procházkovi končí 30. dubna 2018 ve Spartě smlouva a sportovní vedení s ním již dále nepočítá. Petr Zámorský je již hráčem Hradce Králové a do Sparty se vracet nebude. Podepsání dresu od Jardy Hlinky samozřejmě zařídíme. Hezký den, s pozdravem Tomáš Zetek"

Sportovní vedení s nim nepočítá, nicméně už tam nenapíšou, že ani on neměl žádnej zájem ve spartě pokračovat. :D

984.png
Markus +106
13.04.18 v 11:58

Nechce se mi věřit, že tu nominaci nároďáku dělá Jandač... Na něj opravdu nezvykle hodně mladý krve.. Uvidíme co finální nominace.

984.png
Markus +106
10.04.18 v 20:11

MS začíná vypadat dobře našlápnutě! McDavid, Kane,... Tohle bude hodně dobrý!

+1
984.png
Markus +106
09.04.18 v 21:08

reakce na SpartaCorps: ,,to jo....letos to v Ottawě nefungovalo...bohužel....uvídím, jestli..." zobrazit příspěvekto jo....letos to v Ottawě nefungovalo...bohužel....uvídím, jestli Erik zůstane, co se tam bude dít....no skoro jak ve Spartě...."

Ottawa byla tuhle sezonu srandovní... Nákup Duchena z Colorada za první kolo s tim, že to neni tak hrozný... Uděláme play off a tam už na draftu takové bomby nejsou .... BUM, STŘIH - Colorado se s nejmladšim týmem v letošní NHL dostalo do play off a jako takový malý bonus má díky Ottawě na dně i velkou šanci na výhru prvního picku v loterii draftu. Tohle je na vyhazov manažera :D

Erik určitě nezůstane. Myslim. Sens nejsou Tampa, kde to loni byl nějakej divnej výpadek.. Tam neni naděje na zlepšení..

984.png
Markus +106
09.04.18 v 20:58

reakce na MartinMegadeth: ,,Jedno ovšem nevylučuje druhé. Už skvělí trenéři psychologové..." zobrazit příspěvekJedno ovšem nevylučuje druhé. Už skvělí trenéři psychologové jako byli ve fotbale Vytlačil nebo Ježek nebo v hokeji Bukač nebo Wohl se netajili názorem, že bez ohledu na herní kvalitu nebo sportovní genialitu některý hráč potřebuje spíš povzbuzovat a domlouvat, na jiného platí spíš řev a občas na něm nenechat nit suchou. A na Letné vzhledem k lety neměnné situaci, kdy tam pár krys vynáší všechno za tepla ven, je dost těžké cokoliv utajit. *FUCKU* "

Tady Tě možná překvapím. DS má všechno info o Spartě - minimálně teda poslední půlrok za tepla přímo od Ščasnýho! Samozřejmě tam předním byli i jiný krysy, ale teď je linka nejžhavější u Zdéni..

Nevim kdo sype Mádlovi - respektive jsem JPP slyšel kdo, ale ten člověk ve Spartě funkci nemá, takže těžko soudit...

984.png
Markus +106
08.04.18 v 13:54

reakce na karlos: ,,"Výkon některých hráčů, především záložníka Guélora..." zobrazit příspěvek"Výkon některých hráčů, především záložníka Guélora Kangy, rozčilil sportovního ředitele Zdeňka Ščasného natolik, že inicioval schůzku s majitelem klubu Danielem Křetínským"

To je úryvek z článku. A když se podívám do sestavy, tak Kanga hrál celý zápas. To podle mne svědčí o rozdílném pohledu na věc Ščasného a Hapala. Navíc čtu, že inicioval schůzku s Křetínským, o Hapalovi zase ani slovo. Když k tomu ještě přičtu to, že Ben Chaim, Biabiany a mnozí další předváděli ještě větší h.o.w.n.o celý podzim, tak potom tenhle krok a pokuty už vůbec nechápu. Rozumím, že je Ščasný nad Hapalem, ale nesouhlasím, že může veřejně kritizovat hráče, to by měl pouze trenér. A hlavně v situaci, ve které jsme bychom si to měli vyříkat v klubu a pak možná nějaký závěr pustit ven. To už je ode mne k tomuto asi vše.
Ano, oba máme svůj názor a ne vždy musí být stejný, ale důležité je, že nám jde oběma o Spartu a její dobré výsledky *SALA* "

Na Ščasnym je geniální, jak se jednou plácá po zádech jak skvělýho hráče přivedl (Kanga) a pak ho lynčuje, kvůli tomu, že nebrání.. Přičemž Kanga nebránil nikdy nikde.. Scouting level AC Sparta Praha..
*OCHLASTOVE*

984.png
Markus +106
03.04.18 v 20:30

reakce na SpartaCorps: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2017-18/331233/spa..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan…

tak se prý bude vedení ACS radit s Křéťou, co dál...."

jednoho krásnýho dne se Křéťa koukne do zrcadla a dojde mu, že on sám je ta největší škodná Sparty..

+1
984.png
Markus +106
01.04.18 v 16:54

Chystá se někdo do Harfy na tu výstavu ke 100 letům NHL?

Já tam vlítnu zejtra, klíďo poreferuju.. Byl jsem v Hockey Hall of Fame v Torontu, která zapůjčila exponáty, takže mám trochu představu jak to bude udělaný a rozhodně si dopředu troufám říct, že to fakt bude stát za to!

984.png
Markus +106
31.03.18 v 02:40

reakce na Gapin: ,,Tak v Budějovicích skončil třeba Jelínek... :-D"

Jako hlavního ne, nicméně rozhodně bych kvitoval, kdyby s ním Sparta navázala spolupráci.. V Čr neni moc lidí co by měli lépe zvládnutou mentální přípravu..

984.png
Markus +106
12.03.18 v 17:59

reakce na Bumbi: ,,Myslíš tohle?  "Majitel Speychal se dostává do nejenom..." zobrazit příspěvekMyslíš tohle?
"Majitel Speychal se dostává do nejenom finančních problémů. Dluží státu a Kelnerovi. Kelner tedy požaduje, aby přestěhoval Spartu do jeho haly a s Břízou vymysleli důvod proč, aby to veřejnost přijala. Stane se. Jenže problémy přetrvávají dál. Ještě zbyly problémy ČKD za tuším výstavbu bytů v Kazachstánů s úvěrem od Kelnera. Tak se Sparta předává (prodává) Kelnerovi. Jenže oficiálně Kelner Spartu vlastnit nemůže. Nejenom proto, že kdysi prohlásil, že sportovní klub nikdy, ale hlavně, kdyby se to vědělo, tak logicky nesežene sponzora!? Tedy hledá bílého koně, jako oficiálních vlastníka. A má ho. Tedy lži se kupí na lži. Jediné kritérium jsou peníze a návštěvnost. Bohužel Bříza se propůjčil ke zničení Sparty na dlouhou dobu."

Je to přímo tady na fóru - maxistr 10.3. 0:13 "

tohle by bylo velké zklamání...

984.png
Markus +106
11.03.18 v 22:06

reakce na cedak: ,,Zdravím. Jen takovou poznámku k tomu, co by klub neměl a měl. ..." zobrazit příspěvekZdravím. Jen takovou poznámku k tomu, co by klub neměl a měl. Jestli je opravdu majitelem pan K., je zcela evidentní, že tu nijak extra nejde o hokej, ale o kšeft. Je sice fakt, že se nezaplnila hala na play off a dost peněz uniklo, na druhé straně ale návštěvy na ZČ pro mě nepochopitelně poskočily směrem vzhůru a s tím nepochybně musí být spokojenost. Jestli se tu bude postupovat čistě ekonomicky, není žádný důvod do příští sezóny permanentky nezdražit a těch akcí a maskotů, co jisté hrstce návštěvníků pijou krev, ještě nepřidat. Pak není nejmenší důvod věřit, že by se měly konat nějaké návraty k hokejovým kořenům, naopak, pro mě je celkem evidentní, že se pojede dál započatým směrem, protože je komerčně úspěšný.
Když se na věc podívám ze své pozice, před rokem jsem tady psal, že pokud nebude po tehdejší potupě následovat nějaká k fanouškům směřovaná reflexe, za sebe návštěvy velmi omezím a klub podpořím jen když na tom bude mizerně. To jsem netušil, že reflexe absolutně neproběhne (a že se Bříza s několika z vás setkal v létě v hospodě fakt za reflexi nepovažuju...), ale že bude celá sezóna tak mizerná, že i tak budu chodit docela často. Takže teď pro jistotu z tohoto místa prohlašuju, že reflexi už po minulých zkušenostech ani nečekám, a na vysočanský cirkus se po letní vrátím jen tehdy, pokud mě Sparta překvapí nějakou velmi výrazně pozitivní změnou. Prvním krokem k tomu by bylo jmenování trenéra v termínu, aby ten nový trenér byl od začátku u budování nového kádru. A druhým by bylo podepsat Bartošáka... :-( "

pokud by byl majitelem pan K., tak bych se ani nedivil podobnýmu fungování jako v Třinci.. Tam se ÚDAJNĚ hráči kupujou jen tzv. do výkladní skříně a vo úspěch tam majiteli ani moc nejde.. Proto tam mají taky jenom jeden titul... Oh wait... Vono to tak na hcs někdy vypadá....

Nicméně nevěřím, že by na tohle Břízka přistoupil, takže tohle mě uklidňuje.

984.png
Markus +106
11.03.18 v 17:53

reakce na MartinMegadeth: ,,Slavie obratila zapas s Olomouci a vyhrala ho 3:1, tim padem jde do..." zobrazit příspěvekSlavie obratila zapas s Olomouci a vyhrala ho 3:1, tim padem jde do trhaku na druhem miste. Sparta na ni po uzasne serii remiz ztraci sedm bodu. Obavam se, ze pokud za tyden Sparta v derby nevyhraje, druhe misto bude definitivne v luftu. A realnym cilem zustane treti misto. Jako vloni, ovsem po pulmiliardove investici. :-! :-! :-! "

Já tu Slávku viděl cca od 60 minuty, ale z toho co sem viděl mám docela sevřenou zadnicu.. Pěknej kolotoč tam rozjlei.. Sobota smrdí ponížením na domácí půdě..

984.png
Markus +106
11.03.18 v 15:06

reakce na David14Fabian: ,,Jak to vlastně bude s hlavním trenérem pro příští sezónu?..." zobrazit příspěvekJak to vlastně bude s hlavním trenérem pro příští sezónu? Vezme to Rulík? Nebo si počkáme na to až to “zase nevyjde” na MS a svaz pustí Jandače? :/"

Jsem rozhodně pro RUlíka... Předpokládám, že s plánem, že to od léta převezme jako hlavní trenér do Sparty šel... Bohužel se o něm uvažuje jako o trenérovi repre áčka. Takže to vidím na mistra z Loděnic..

984.png
Markus +106
11.03.18 v 14:55

reakce na Markus: ,,Neskutečný jakej má tenhle sekáč respekt! Záruba, Pešan a..." zobrazit příspěvekNeskutečný jakej má tenhle sekáč respekt! Záruba, Pešan a další o něm hovořej s obrovskou pokorou.. "

btw - Má větší úspěšnost v play off, než Růžička a Hadamczik... Je s podivem, že takovej trenérskej gigant nikdy nevedl ČESKOU reprezentaci.. Ani u20... Měl by být okamžitě zařazen do managementu!

984.png
Markus +106
10.03.18 v 23:31

reakce na viki: ,,Franto, moc a moc děkujeme, jsme na Vás navždy hrdí !!!!!!..." zobrazit příspěvekFranto, moc a moc děkujeme, jsme na Vás navždy hrdí !!!!!! Věřím, že kdyby jste chtěl pracovat na týmu déle dostal by se znovu tam, kam Sparta patří. Jste "sparťanskej pán bůh".

www.sport.cz/hokej/e…"

Neskutečný jakej má tenhle sekáč respekt! Záruba, Pešan a další o něm hovořej s obrovskou pokorou..

+2
984.png
Markus +106
10.03.18 v 23:19

reakce na frafont: ,,A ještě jednou k čutané - doufám, že Juliš si konečně sbalí..." zobrazit příspěvekA ještě jednou k čutané - doufám, že Juliš si konečně sbalí fidlátka a odtáhne někam do pr*ele. Střelnici v juniorce si může otevřít i jinde, dneska předvedl kulový a třešničkou na dortu byla ta situace, kdy se dostal v podstatě do úniku sám na bránu, ale nejdřív k sobě nechal dojít soupeře a pak zakopl sám o sebe a ani nezakončil *MIMO* *KOSA* "

Hele asi to bude velké rouhání, ale já z toho měl horší pocit než ze hry pod AS.. :D :D

Sparta si nevytvořila jedinou šanci... Když si vemu zápas se Slováckem nebo proti Brnu (nejen posledních 20 minut) - tzn. soupeři podobných kvalit jako Karviná, tak tam si Sparta pod AS v obou případech vytvořila více šancí. Výsledek byl stejnej, ale dalo se hovořit i o selhání jednotlivců... Zahustel z metru překopne bránu, přemotivovanej Ben Chaim strašně chce a tak za každou cenu střílí místo toho, aby nahrál do výhodnější pozice,...984.png
Markus +106
24.02.18 v 15:59

reakce na Mrazík: ,,Jasně se ukázalo, že Jandač nikdy nic nevyhraje ...... proto se po..." zobrazit příspěvekJasně se ukázalo, že Jandač nikdy nic nevyhraje ...... proto se po sezoně, s velkou slávou, stane trenérem Sparty. :-)

Ale na druhou stranu, trenér na ledě není, góly musí dávat hráči a s tím máme dlouhodobě extrémní problémy. Jakmile přijdou zápasy play-off, jsme impotentnější než v části základní. Dneska sice čtyři góly, ale dva víceméně za stavu, kdy už bylo rozhodnuto. Pochybuju, že se střeleckou potencí udělá něco Pešán, nebo jiný trenér, tohle je prostě na hráčích.

Jen jsem absolutně nepochopil, proč nám, dle mého, nebyl uznán regulérní gól Erata, když ve včerejším utkání s Ruskem, ten samý gól uznán byl??? Neříkám, že bychom vyhráli, ale ovlivnění to podle mě bylo.

"

Já bych uznal Erata a neuznal Červenkovu vysokou hůl..

U toho Erata asi rozhodla brankářova chytrost, když si najel těsně k našemu hráči, kterej byl asi jenom patou - spš jen jednim centimetrem - v brankovišti... Jak by řekl nejmenovanej fotbalovej expert, udělal to chytře a rozhodčí si to asi obhájí. :-! :-!

Každopádně i v NHL je tohle pravidlo posuzovaný dost podivně a někdy u toho taky zůstává rozum stát...

984.png
Markus +106
24.02.18 v 14:49

reakce na Markus: ,,je to tak... Ostatní třeba ještě neprohlédli, ale my co jsme to..." zobrazit příspěvekje to tak... Ostatní třeba ještě neprohlédli, ale my co jsme to viděli rok co rok, tak nejsme překvapeni.. Ten chlap krom baráže a základní části nevyhrál nikdy nic.. To alois ze kterýho si všichni dělaj *** byl úspěšnej trenér, to samé Růžička.. Hlavně Růža v takovejch zápasech uměl zareagovat na vývoj zápasu... Tohle Jandač neuměl prostě nikdy.. A asi se to už nenaučí.. "

a kdyby se hrálo na hru v rozích, tak nás od jeho nástupu neporazí nikdo nikdo..

+1
984.png
Markus +106
24.02.18 v 14:46

reakce na Gapin: ,,Klasicka Jandacovina :-! :-! :-! "

je to tak... Ostatní třeba ještě neprohlédli, ale my co jsme to viděli rok co rok, tak nejsme překvapeni.. Ten chlap krom baráže a základní části nevyhrál nikdy nic.. To alois ze kterýho si všichni dělaj *** byl úspěšnej trenér, to samé Růžička.. Hlavně Růža v takovejch zápasech uměl zareagovat na vývoj zápasu... Tohle Jandač neuměl prostě nikdy.. A asi se to už nenaučí..

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Facebook SHS

Přidejte si nás na Facebooku

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<04 / 2018>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
   
   
   
   
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
   
   
   
   
   

  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

  Přihlásit se

  Login:

  Heslo: