Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
984.png
Markus +69
04.09.17 v 20:17

reakce na Schaschek: ,,Hele to je furt dokola. Mě člověče přijde, že někteří lidé..." zobrazit příspěvekHele to je furt dokola. Mě člověče přijde, že někteří lidé jsou úplný ***i. Představí se nové dresy a zase typické kecy proč je tam Billa. Ale na otázku proč teda nevysolí miliony ze svý kapsy už nikdo nic neříká... *NE* "

tak to jsou ve většině takový ty kecalové co nemaj ani šajn vo tom kdo Spart spnzoruje a věděj prd o tom, že Sparta ty prachy sponzorů prostě potřebuje nejen k zachování určitý úrovně, ale taky k přežití.
Bohužel je dneska v době sítí pro sociály nemožný tomu uniknout. Na Tvojí "zdi" Tě sice uchrání sociální bublina ve který seš, ale na fb stránce Sparty je ta demence bohužel v plný palbě. Na stadionu nejsem úplně často, ale vsadil bych si, že tam tyhle debility nezaslechneš..

984.png
Markus +69
04.09.17 v 20:11

reakce na frafont: ,,Vácha prodloužil do konce roku 2018 a zbytek podzimní části..." zobrazit příspěvekVácha prodloužil do konce roku 2018 a zbytek podzimní části letošní sezóny bude na hostovačce v Liberci. Už fakt cirkus, tohleto."

Rád objasnim - Smlouva mu končila po týhle sezoně = v zimě může podepsat s kymkoliv smlouvu a odejít za pár (něco jako tabulka, ale fakt žalostnej poplatek. Takhle má smlouvu do konce příští sezony, v Liberci bude pravidelně nastupovat, pokud mu konečně začne držet zdraví = větší prodejní cena.. Prachy vždycky na prvnim fleku.

984.png
Markus +69
04.09.17 v 20:09

reakce na frafont: ,,Stramaccioni dal rozhovor do bleskosportu - menší náhled tady:..." zobrazit příspěvekStramaccioni dal rozhovor do bleskosportu - menší náhled tady: isport.blesk.cz/clan…"

zajímavá hlavně ta část, kde řiká, že původně chtěl fakt jenom 4 hráče, ale Štetinu, Dúbravku, Vuku, Civiče atd. si přivedlo vedení..

984.png
Markus +69
02.09.17 v 23:40

reakce na MartinMegadeth: ,,Setkani probehlo v utulnem podniku pobliz Holesovic. Akci zorganizoval..." zobrazit příspěvekSetkani probehlo v utulnem podniku pobliz Holesovic. Akci zorganizoval Rikki, ktery nektere z nas vcetne me malickosti pozval, za coz mu jeste jednou dekuji. Vloni vyborna akce, letos vylozene skvela! A rumajzlik Homolka muze jen litovat, ze se nedostavil! *KSICHT* "

nebylo to u Malého Berlína? Vim, že tam lidi z hcs chodívali.. Dobrá knajpa..

Rozhodně můžu potvrdit, že s Břízou je pokec fakt dobrej. Nepotvrzuje to klasický rčení o brankářích.

984.png
Markus +69
28.08.17 v 20:17

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, jestli ono by nebylo vůbec nejlepší každého z těch co..." zobrazit příspěvekHomolko, jestli ono by nebylo vůbec nejlepší každého z těch co jsou schopni jednak za Spartu na place bojovat (a že to zrovna zatím nebyl v soutěžních zápasech standard od všech hráčů) a jednak co zatím největším dílem přispěli k tomu, že má Sparta aspoň těch osm bodů (opět se nedá říct, že by produktivními borci Sparta zatím překypovala), otrávit, znechutit a vypakovat. *FUCKU* V sobotu večer jsem měl na uchu pětasedmdesát minut člověka, který ví o všem co se ve fotbalové (a teď i futsalové) Spartě šustne. Obvykle z něj lezou informace jak z chlupaté deky, ale tentokrát se bohudík či bohužel (stále přemýšlím, který výraz je přesnější) potřeboval vypovídat. Mám hodně ucelený obrázek co a jak poslední dobou ve Spartě funguje a vím o dost víc než bych vědět pro své duševní zdraví potřeboval. Vím dost přesně kdo tam dělá dusno. Problém skutečně nejsou Frýdek nebo Lafata. Problém je Stramaccioni, že některé své lidi (zase nechci házet všechny do jednoho pytle) a oblíbence neumí vzít u huby a případně se s nimi rozloučit, ačkoliv dělají zle v kabině a tím i jemu samotnému. A pokud nevyužije příštích volných dní, aby třeba s pomocí Kotalíka nebo dr. Křetínského tento problém vyřešil, pak by měl opravdu odejít. Trenér co si neumí udělat pořádek v realizačním týmu a v kabině je trenér na pytel. Ať je to Čech, Němec nebo Ital. *NAPR**** K tomu mytí ( ! ) Frýdkovi: schůzka Stramaccioni – Frýdek proběhla dost odlišně než jak ji oficiálně ještě před víkendem Sparta líčila. Frýdek v žádném případě nic nenárokoval a už vůbec si nevyskakoval. Také jsi si mohl všimnout, že během soboty a neděle dala Sparta i přímo Stramaccioni v kauze Frýdek dost zjevnou zpátečku. Stramaccioni v Brně na tiskovce jasně řekl, že Frýdek pro něj dál zůstává plnohodnotným členem kádru. Jeho reakce při rozhovoru s Frýdkem byla neadekvátní a přehnaná. Ostatně sám Kotalík během víkendu mluvil jak s hráčem tak s jeho agentem a celou věc urovnával. Na to je mladý Frýdek sakra vycepovaný od svého otce, aby věděl co si dovolit může a co už je za hranou. Že je to hajzlík na hřišti ještě neznamená, že to musí být hajzlík i mimo něj. A to ten kluk skutečně není. *FRAJER*

Že Stramaccioni použil Frýdka jako jeden ze svých experimentů na desítku, protože na tento post nebyl schopen za tři měsíce získat žádnou kvalitní náhradu za Dočkala, opravdu není problém Frýdka, který se zrovna na tohle místo v sestavě necpe. Klišé, že se některým frajírkům nelíbí, že musí víc makat, je také dost mimo. Všichni hráči do jednoho byli po příchodu Stramaccioniho nadšeni a v přípravě dřeli jak barevní. Kdyby nic jiného tak vidina titulu a následné Ligy Mistrů s nimi udělala do jednoho moc. Mimochodem právě Ty jsi mi po jednom přáteláku na chatu ještě před odjezdem do Rakouska na soustředění nadšeně líčil jaký je posun, že i v pouťáku hráči dobíhají každý míč a dohrávají každý souboj. Pokud jsou někteří hráči otrávení a znechucení, pak to rozhodně není o tom, že by nebyli ochotni dřít a trénovat. Znechucení a otrávení jsou z klima co kolem mančaftu panuje, jelikož Stramaccioni neumí nebo nechce pár šmejdů, kteří už pár týdnů vytváří dusno, vzít u huby. Vůbec to nechápu, protože tím sám sobě podřezává větev. *MIMO*

Upřímně mi porážka v Brně a fakt, že má Sparta po pátém kole jen osm bodů, ale už sedmibodovou ztrátu na Plzeň, v této chvíli vadí skoro nejmíň ze všeho. Mnohem víc mě štve, že skoro polovinu cizinců v kádru Sparta v podstatě nepotřebuje a vůbec sem nemuseli chodit. Jen byly zbytečně vyhazovány peníze a zbytečně se zadělalo na dusno v kabině. Mnohem víc mě štve, že po tříměsíčním působením nového realizačního týmu je nějaký progres viditelný tak možná pod mikroskopem. Že Sparta dostala v Brně dva góly po standardní situaci to vůbec nechápu. Nejednalo se o chyby jednotlivců, bránění byl jeden velký chaos. A takových situací je hodně: sám Stramaccioni po zápase v Brně pronesl zajímavou větu, že každá standardka proti Spartě znamenala vážné nebezpečí. Tak to jsme tam kde jsme byli na jaře. Namátkou si moc dobře vzpomínám jak jsem na Letné seděl až do úplného konce právě při zápase s Brnem se staženou řití, protože každý přímák nebo roh na bránu Sparty byl půl gólu! :-! Kdo pozoruje obrannou hru Sparty, nemůže si nevšimnout, že Sparta v některých zápasech brání zónově a v některých osobně hráče na hráče. Pro mě a za mě ať brání Sparta jak chce, jsou trenéři co kombinují obojí, to je věcí trenéra, ale ať už se Stramaccioni rozhodne konečně pro nějakou variantu, tu do mančaftu narve během reprezentační pauzy, aby ji hráči dostali do krve pro zápasy bez ohledu kdo je zrovna na place. A nejvíc mi teď vadí atmosféra v kabině, to je cesta do pekel. Pokud tedy Stramaccioni nezakročí a s některými svými oblíbenci či spolupracovníky se nebude schopen rozloučit. Některá jeho slova na sobotní tiskovce mi dávají naději, že by mohl být schopen na stávající situaci adekvátně reagovat v příštích dnech. Někoho prostě vzít u huby bude muset a s někým se i rozloučit. Pokud tedy nechce, aby podobné blamáže pokračovaly i nadále a tím aby v horizontu týdnů nebo měsíců skončil ve Spartě i sám. *VYHLIZI* "

Můžeš být prosím konkrétnější ohledně věcí z kabiny?

984.png
Markus +69
27.08.17 v 20:13

reakce na Gapin: ,,Jestli o kroku jako Frýdek přemýšlí další tři hráči, tak ať..." zobrazit příspěvekJestli o kroku jako Frýdek přemýšlí další tři hráči, tak ať klidně táhnou. Nevim co si zrovna on má co vyskakovat a ještě si něco nárokovat. Pokud se nepletu, tak hrál ve všech soutěžních zápasech krom s Bohemkou. Je pravda, že mu nelze upřít bojovnost, ale jinak je to kopyto, který neumí zpracovat balon, kterej je eště velkohubej jako že si klidně troufne hrát "desítku". Trenér mu to řek jasně, že je mezi patnácti hráči, z kterých bude vybírat základní jedenáctku. By mě zajímalo co chce víc. Ono se některejm frajírkům prostě nelíbí, že musej makat."

Lafata prej taky blbě nese, že se po něm chce trochu víc.

Tenhle nešvar se musí odstranit ať to bude stát konec jakéhokoliv jména v rudém dresu.

Po opadnutí včerejší nasranosti už Stramu zase koušu.
Nicméně DK by se na to měl opravdu vybodnout. Vyměnil už spoustu lidí, ale ne sebe! Sparta dojíždí pravidelně na to samé, ať je na lavičce a na trávníku kdokoliv. Ryba smrdí od hlavy.

984.png
Markus +69
27.08.17 v 19:49

reakce na MartinMegadeth: ,,Kolego, Frydek neni zadny hajzl, aby delal dusno v kabine a aby zadal..." zobrazit příspěvekKolego, Frydek neni zadny hajzl, aby delal dusno v kabine a aby zadal o uvolneni pokud mu trener rekne, ze patri mezi patnactku vyvolenych. Ten kluk ma charakter dobry. Jenze uz je znechuceny situaci ve Sparte a neni sam. Ono dat vypoved peti hracum a do uz tak sirokeho kadru pritahnout jedenact cizincu je silenost. Uz to samo o sobe je posazeni se na bednu s dynamitem! *MIMO* Cizincu melo byt pet az sest, ale aspon ctverice mela byt opravdova top kvalita. Do kadru Sparta oficialne venovala 350 milionu CZK, za takove penize se dali privest lepsi hraci, jenze to by vyber novych hracu musel byt smysluplny a planovany od zacatku. Novi hraci se schazeli jak svabi na pivo, jejich vyber byl od zacatku nahodily a nelogicky. A to nechci zminovat, ze u nekterych jmen jediny duvod proc jsou ve Sparte ktery me napada je vsimne od manazeru dotycnych nekteremu clenu noveho realizacniho tymu Sparty. 4-5 z tech co Stramaccioni do Sparty privedl nedava smysl, kadr na tech mistech vetsinou posilit nepotreboval a take jejich kvalita i prinos mancaftu je velice sporny! A to nemluvim o tom, ze za vice nez tri mesice (plus dobu co slavny novy realizacni kadr Spartu sledoval a analyzoval) nebyl schopen privest nahradu za Dockala, vedle stoperskeho postu nejvetsiho problemu v kadru! Obsazeni tohoto postu pripomina na Letne kabaretni vystupy, kdy vybrani hraci o tento post hraji v sipky, v karty nebo piji pivo na ex, aby vitez v nejblizsim zapase nastoupil na post "desitky". To je strasny bordel a chaos! :-! :-! :-! "

U Frýdka to PR blbě sepsalo.
Řekl, že se po dlouhém zranění potřebuje vyhrát a pokud by se s nim počítalo na cca 20 minut, tak by preferoval HOSTOVÁNÍ. Přestup do zahraničí rozhodně nebyl vyžadovanej. Po dlouhym zranění se chce dostat do pořádnýho zápasovýho tempa. To je pochopitelný, ale trochu to hapruje vzhledem k tomu, že odehrál snad nejvíc minut ze všech.

Každopádně lide ze SportInvest (agentura co Martina zastupuje) mírně řečeno rozladěni. Sparta z Frýdka udělala druhýho Konatého a Kotalík se už údajně i omlouval.

984.png
Markus +69
27.08.17 v 09:21

Včera proběhla konfrontace českých klubů s anglickými v LM. Zatímco Liberec ostudu proti Cardiffu dokázal odvrátit, tak Hradec si s důraznou hrou Nottinghamu poradit nedokázal. Zrovna od hradečáků bych moc nečekal, že na ně bude tohle platit, nicméně rozhodně dobrej poznatek směrem do ligy..

984.png
Markus +69
27.08.17 v 09:10

reakce na frafont: ,,Z těch megaposil zatím něco pořádně předvedl v podstatě..." zobrazit příspěvekZ těch megaposil zatím něco pořádně předvedl v podstatě akorát Biabiany (kterej přišel až těsně před Bolkou, takže ze sedmi utkání tři nestihl) plus na začátku Plavšič, jinak nic moc (no spíš nic než moc). Na takovýho Ben Chaima jsem se těšil, ale on předvedl pár záblesků, jinak taky prakticky nula,na tréninkový manko a fyzičku se nedá vymlouvat pořád. Ale protože se Slováckem si připsal asistenci na vítězného Lafatagóla, tak má nejspíš předplaceno v základu na dalších několik zápasů dopředu :-P Vzadu je příslib Hovorka, že by mohl bejt držák, ale zatím odehrál dva zápasy proti dezolátům, které nelze použít tak úplně jako měřítko, uvidíme, co ukáže proti sešívkám a paclíkům (pokud nebude na ty zápasy zrovna na neschopence).
Dodatek: Jo, někteří po mně asi půjdou, že jsem profibrblač a za každou cenu jenom shazovat a negovat atd. - no jo, když ono ale v tom dosavadním představení na hřišti není prakticky nic pozitivního, čeho by se dalo chytit...
"

Hovorka včera taky bídnej.. Nebylo tam absolutně nic.. Hráč Brna řikal, že mu přišli odevzdaný, absolutně bez zájmu.. Myslim, že to vystihl velice přesně.

+1
984.png
Markus +69
27.08.17 v 07:35

reakce na frafont: ,,Pokud to skřípe v kabině, tak v tom bude hrát tutově roli i..." zobrazit příspěvekPokud to skřípe v kabině, tak v tom bude hrát tutově roli i finanční stránka - Ben Chaim a spol. dost možná mají gáži za měsíc to, co domácí kluci mají za rok (ne-li ještě víc), ale že by výkony cizinecké legie byly o tolik lepší, to se příliš říct nedá :-P"

Skřípe je slabé slovo. Legendární česká kabina je sice v menšině, ale nijak jí to nebrání se projevovat furt stejně.

984.png
Markus +69
26.08.17 v 19:00

Na řadě je Daniel !

984.png
Markus +69
26.08.17 v 18:48

Chtěl sem bejt jeden z těch co nad nim během podzimu nezlomí hůl... ale ty vole tohle se fakt nedá...
Italiano bastardo ven! Nulová reakce na vývoj. Hrajou celej zápas stejně blbě. Nejhorší zápas ever co sem kdy viděl.

+1
984.png
Markus +69
19.08.17 v 00:58

reakce na MartinMegadeth: ,,Zlate tri body a vitezstvi! A ze to mohlo dopadnout jako proti..." zobrazit příspěvekZlate tri body a vitezstvi! A ze to mohlo dopadnout jako proti klokanum nebo v Liberci. Jesteze Hofmann trefil po rohu tyc! Sparta si pred koncem zase pasivitou koledovala o maler! Nechat Hofmanna neobsazeneho na penalte bylo trestuhodne! Troufam si tvrdit, ze byt Lafata jeste na place, tak se to nestalo! V tom je jeho jedinecnost a nezastupitelnost: strelecky zapasy rozhoduje a jeste je tymu uzitecny pri braneni standardek soupere! Mimo jine. Ani se nechci domyslet kde by v tabulce Sparta byla bez Lafaty. *MIMO* Herne to spatne nebylo. Zase tam byly dobre pasaze a dobre akce, prvnich 15 az 20 minut bylo vybornych. Jenze Spartu strasne srazi bidna koncovka. Pak je rada za jeden vstreleny gol a jak se blizi konec utkani, hraci znervozni, jelikoz maji v hlavach zbabrane konce zapasu proti klokanum nebo v Liberci, coz dnes bylo videt. Svuj podil na pasivnim konci ma dle meho nazoru i Stramaccioni se svymi stridanimi. Byt to dnes 3:0 a ne 1:0, posledni desetiminutovka byla exhibicni za potlesku tribun ve stoje. A 2:0 to mohlo byt po 20ti minutach hry! Nechci si zase stezovat na rozhodci, ale i druhy gol Lafaty byl regulerni! A rozhodne mel platit! Zadny ofsajd jsem nevidel. Hlavne, ze jeho neuznani zase Spartu nepripravilo o body! Nicmene sudi jsou zrali na nakopani do zadku! *NAPR**** "

Podruhé za sebou neuznaný regulérní gól.. Snad je to jenom náhoda...

Costa i Hovorka na to jak dlouho oba chyběli velmi dobrý výkon.Costa samozřejmě přidal pár svých bláznivých momentů, kdy celý stadion trne jestli z toho náhodou nebude redka, ale zvládal v pohodě. U Hovorky mi 2x zatrnulo v momentě kdy ležel na zemi a držel se za problematické koleno.. To by byla opravdu velká smůla..

Herně tam je opravdu vidět zlepšení zápas od zápasu což dodává jistou naději. Dnes hlavně v prvnim polačase chyběl několikrát opravdu jenom krok, aby Lafata/Šural zakončili centr ze strany.. Škoda nevyužitých náběhů ze stran.. Z fleku si vybavuji 3x náběh Ben Chaima a jednou Zahustela (bylo jich určo víc z obou stran) kdy byli ve skvělém náběhu, ale ten balon prostě nedostali.. Hlavně scéna kdy Lafata vede balon strašně dlouho a Ben Chaimovi ho pošle až v momentě kdy je v ofsajdu.. Škoda, že má Rosa antibiotika.. Co se střídání týče, tak kvituji nasazení Mandjecka místo Mavuby. Tenhle tah vylepšil střed zálohy, protože se mi zdálo, že Rio se postupně ze zápasu vytrácí.. Venca tam asi měl jít o 1é minut dříve.. Za 9 minut toho moc stihnout nemohl..

Závěr - spolupráce Costa - Ben Chaim v prvnim poločase směrem dopředu (směrem dozadu je Tal druhej Dočkal = nulová hra dozadu) jim to skvěle fungovalo.

Z marnýho Brna jsou 3 body naprostá nutnost. Ital je mi sympatickej. Je vidět, že s tim pracuje. Snad se podaří výhra, aby tým získal další sebevědomí a aby se uklidnili radikální tydýti z kotle a nenosili na stadion rakve.. Je to na dobré cestě..

984.png
Markus +69
14.08.17 v 18:50

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, ke včerejší šarádě Sparty už ani nemám slov...." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, ke včerejší šarádě Sparty už ani nemám slov. Vést 1:0, hrát proti soupeři oslabeném o dva vyloučené hráče víc než půl hodiny a ještě zvládnout nevyhrát, to je skutečně unikát. Žádnou podobnou taškařici si od Sparty nevybavuji. Stramaccioni dělá opravdu zajímavé zápisy do historie Sparty, ale nejsem si jistý, že o podobné zápisy má Sparťanská veřejnost úplně zájem. :-! V Liberci je to pro Spartu vždycky těžké, nehraje se jí tam dobře, domácí hrají pravidelně na samé hraně únosnosti tvrdosti, ale včera se tam prostě vyhrát dalo a vyhrát se tam mělo. Stramaccioniho žvatlání po zápase, že tým v top formě by včerejšek zvládl neberu. Vést o gól a hrát proti devíti: to musí posledních třicet, pětatřicet minut zvládnout i tým v průměrné formě. A to nemluvím, že za Spartu včera nastoupili až na čestné výjimky hráči co už mají nějakou tu sezónu odehranou. Tady neexistuje omluva. Ani se moc nedivím, že si fans po utkání přišli popovídat k autobusu. *NAPR**** Nejhorší je, že i přes to v jaké nepohodě Sparta na začátku ročníku je, s klidem mohla mít devět bodů a vést tabulku s mazánky. Bohemce bod vysloveně darovala stejně jako Liberci. Stačilo dvakrát jen ukopat zbytek zápasu bez zbytečných chyb a mít spolehlivého brankáře v kase. Ztráta dvou bodů na Slávii a čtyř na Plzeň po třech kolech není fatální, navíc s přihlédnutím, že Sparta měla jasně nejtěžší los, ale už by bylo záhodno začít kapr ligu brát opravdu vážně. V Evropské lize se Sparta ztrapnila dostatečně a není důvod v podobném počínají pokračovat i na domácí scéně. Už to chce vážně začít sbírat body po třech, vyhrávat a vyvarovat se excesů, jaké předvedla Sparta jak na Letné proti Bohemians, kde si o vyrovnání mocně koledovala posledních dvacet minut, stejně jako včera v Liberci. *MIMO*

Rozhodčí byli včera jedním slovem katastrofální. Jestli před rokem a čtvrt vypadl Kocourek za nezvládnutý závěr zápasu Dukly se Spartou, musel by se Zelinka i s těmi umělci s praporky pakovat tak třikrát. Druhý gól Sparty byl naprosto regulérní a těžko lze pochopit, že ho rozhodčí mohli neuznat. To už vyloženě smrdělo zlým úmyslem nebo kompenzováním, ale nerad bych na ně svaloval neúspěch. Sparta vedla a hrála proti devíti, měla přidat další dva kousky a vůbec nepřipustit žádné drama. Liberec se může cítit také poškozený, ani já moc dobře nerozumím proč šel ven Kúdela. *MIMO* Závěrem se musím zastavit u Trpišovského. Buď měl opravdu slabou chvilku nebo není intelektem příliš obdařen. Někdo by Jindříškovi měl vysvětlit, že když Ben Chaim hráčům Liberce řekne, že si je koupí jako trpaslíky na zahradu, je to sice značně neuctivé, ale nejedná se o urážku. Ovšem pokud hráči Liberce Ben Chaimovi nadávají do Židů (a to tady nechci ani rozvádět jakých Židů), tak to není nejen neuctivé, ale jedná se o hrubě nesportovní chování. A kdo sledoval včera Coufala nebo Breiteho tak si musel obrázek udělat sám. Breiteho znám už z FNL a už tam byl oblíbený u soupeřů jako osina v zadku. Provokace, urážení, nadávání a tak dále. Podobných ksindů moc na hřištích kapr ligy neběhá. Ten duševní mrzák potřebuje dělo do rypáku jako prase podrbání. *NAPR****
isport.blesk.cz/clan…"

Naši si to ***i sami. Bohužel.

K Trpišovskýmu snad jenom to, že sem rád, že se nestal trenérem acs. Loni - a vypadá to, že v tom bude pokračovat i letos - dokázal jedno jediný - nahecovat svůj tým na Spartu.. Viděl sem jejich výkon proti Olomouci a kouknu se i na ten co předvedou příští tejden. Proti ACS do jednoho žrali trávu. V sobotu budou sotva pouliční..

Pak má ta liga mít nějakou úroveň, když adept na evropský poháry předvede pořádnej výkon proti jednomu jedinnýmu týmu a proti zbytku hraje jak po brutální party co skončila ve 4 ráno..... :-!

984.png
Markus +69
10.08.17 v 17:56

Znojmo hrající Ebel obviněno brankářem Lublaně z korupce.. Mno.. Zajímavé. Můžou je z tý soutěže vyřadit?

984.png
Markus +69
07.08.17 v 18:13

reakce na frafont: ,,Tak dnešní sestava ACS zase spíš losování naslepo z klobouku -..." zobrazit příspěvekTak dnešní sestava ACS zase spíš losování naslepo z klobouku - jasně, Karavajev byl poslední dobou mimo a pauza mu třeba prospěje, ale dát na pravou obranu Zahustela, kterej je mimo ještě víc... A Plavšič se aspoň snažil v předchozích zápasech, tak "za odměnu" dneska jenom na lavičce."

Štetina vypadá, že se konečně probudil. Dobře rozehrává a i v soubojích je precizní. Dúbravka zatim nepřesvědčil a tak dostal šanci Koubek.

Trochu mám obavu z toho, že hra nějak vypadá jenom v proti-útoku. Jakmile musíme tvořit "do plnejch" tak je to bídny.
Trojice Ben Chaim - Sáček - Biabiany při těch proti-útocích výborná a klíčová. Pauschek a Fleišman maj vleké problémy s rychlostí. Pusť k nim Plavšiče!

984.png
Markus +69
03.08.17 v 23:40

Teď sem pořádně viděl ten gól - Může mi někdo vysvětlit proč Dúbravka nešel pro ten centr? Vždyť by tam stačil krok. *NAPR****

984.png
Markus +69
03.08.17 v 22:46

Dobrý večer přátelé. Hokejový přáteláky sem neviděl ani jeden, ale velice rád si přečtu co o nich soudíte, ikdyby ste vidělijenom 1. Překvapení, zklamání? ...

A teď deme na to ...

Navzdor relativně krátký době na tomto světě, jsem toho - myslím - viděl už opravdu hodně. Nicméně dnes přišlo jedno nej. Nikdy - fakt ne - sem neviděl, aby sportovec (fotbalista, hokejista, šipkař, šachista,...) měl zápas tak totálně v pejči jako dneska Janko. To bylo fakt naprosto neuvěřitelný. Kdokoliv z členů tohoto fora by odvedl lepší výkon, než tenhle věšák na bundy. Děkuji a už prosím nikdy více.
Kdo z dvojice Mareček - Štetina je lepší stoper? Překvapivě první jmenovaný, který je defenzivní záložník. Štetina se zatím projevuje jako totální parodie. Jedinou rozehrávku nemá přesnou, v soubojích bída...
Mandjeck je sice DZ, ale vyklusává i do obrany - docela průser na tomhle postu.. Mavubu sem v podstatě nezahlédl - opravdu hrál?
Karavaev je jenom stín. Nulovej!
V poločase hrajem bídu, tak stáhneme jedinýho hráče, kterej na tom hřišti lítá a bojuje... Necháme tam Frýdka a dva největší tragédy zmíněné na začátku referátu...
MiKa druhej poločas prokulhal díky čemuž logicky nedával souboje ani sprinty, takže velmi pravděpodobně schytá velkou špínu od fans...
Rosický je prostě pan fotbalista, kterýho musí každej litovat, že je tohodle součástí. Společne s Ben Chaimem nejlepší na place.
Tomáš je prostě geniální a jediná radost tragickýho začátku sezony.

Co teď? Jestli se nevyhraje v bolce, tak čeká Stramu hodně zlá doba. Kotel už dnes naznačil, že trpělivost nebude a v jednu chvíli to zavánělo náběhem na plochu... Vzniká nenávistná atmosféra. V pondělí je výhra absolutní nutnost. Bolka vylítla až na penalty někde ani nevim co je to za zem.. Fyzicky vypadaj total vyšťavený. Tohle prostě dát musej.

No uvidíme. Jako fakt je to strašně bolavý. Je to nějaká mamča? Je takhle bolavej porod?

I Delije zklamání. Začátek měli skvělej, ale posléze najeli stejně jako jejich mančaft na úspornej režim.

984.png
Markus +69
02.08.17 v 23:13

reakce na Mišák: ,,Ne že bych byl škarohlíd a nedal celý změně šanci a čas, s..." zobrazit příspěvekNe že bych byl škarohlíd a nedal celý změně šanci a čas, s tím problém nemám, nic nezatracuju, ale co ve mně dost vyvolává pochybnosti jsou trenérovy kroky... Lafata na podhrotu, Mareček kapitán a s Bohemkou na stoperu, v Bělehradu Vatajelu na levym beku, Juliš oba zápasy na křídle, 11 nových zahraničních a řekl bych i hodně drahých hráčů... *MIMO* *MIMO*

Na zítřek se těším, ale abych pravdu řekl, tak spíš kvůli fans Zvezdy, to bude pořádná lekce z fanění a z toho, jak se podporuje vlastní tým *ANO* "

to teda. Čekám něco podobného jako když byl na Letné Lech Poznaň. Každej jel v kotli na 120 % , ale stejně to nestačilo. Bude to hukot! Snad se na stadion dostane co nejvíc hochů z Delije a nenechaj se vyprovokovat švestkama..

984.png
Markus +69
02.08.17 v 19:15

reakce na Mišák: ,,Ono je ale taky otázkou co sem přichází za hráče a i když..." zobrazit příspěvekOno je ale taky otázkou co sem přichází za hráče a i když zatím jako ukazatel se dají brát tři zápasy (Arnhem, Zvezda venku a doma Bohemka), tak jedinej kdo zatím v mých očích ukázal, že by mohla být posila, tak je Plavšič a snad i Ben Chaim. Janko neviditelnej a zatím veliký zklamání, duo defenzivních záložníků sice vyloženě nepropadlo, ale myslim si že minimálně to stejný by odkopal Frýdek (s tímhle souhlasím se Sieglem), případně zdravej Vácha. Já od těch hráčů čekám, že budou převyšovat celou ligu (kromě dejme tomu derby a Plzně), Kaya na stoperu šílenej - za ty tři zápasy čtyři velký mindy? Hrozný, fanoušci Galatasaraye byli rádi, že se ho zbavili. Teď má snad přijít nějakej Bibiani a v Interu jsou taky nadšený, že se ho zbavili. Ještě navíc je to křídelní hráč, kterejch máme mraky.. to mi prostě hlava nebere *MIMO*

Já doufám, že zítra nastane zázrak a postoupí se, tím i tak ty řádky výše vezmou za svý, ale z toho "posilování" jsem zoufalej, přestávám k tomu mít důvěru. Permici jsem si prodlužovat už nechtěl, ale díky týhle revoluci jsem do toho šel znova, ale zatím to na mě působí obrovským chaosem a pokud se potvrdí příchod toho Bibianiho, tak výška skepse stoupne ještě o dost výš *MIMO*

Ben Chaim, Plavšič ok
Janko - zklamání (během těch zápasů ani náznak něčeho pozitivního)
Mavuba a ten druhý - tady bohatě stačilo kdyby přišel jen jeden, asi ten Mavuba, myslím že ten druhej je zbytečnej luxus
Kaya - to je totální tragédie a obrovský zklamání
Civic a Vukadinovic přišli z naší ligy, předpokládám že i oproti výše zmíněným jejich výplata není zdaleka tak vysoká..

Ono upřímně, kam se fotbalová Sparta posunula, když Lafata hraje podhrotovýho hráče a nastupuje Mareček na stoperu a v Bělehradu dokonce s kapitánskou páskou??? *MIMO* *MIMO* *MIMO* "

Janko je závislej na balonech do vápna. Takovej prostě nedostal ještě ani jeden. Je stejně špatnej jako Lafata. V opravdu top klubu by nehrál základ ani jeden. Sparta s obouma na hřišti hraje defakto v devíti lidech. Strašná škoda zraněnýho Šurala a toho, že VK je takovej realnej Lavi... ale to už sme tady probrali mnohokrát.

Jsem zvědavý jak to Strama vyřeší. Spousta lidí doufám v Rosu v základu, ale ač ho vidim dycky strašně rád a bouřim, když nastupuje - tak v tomhle zápase by hráč, kterej uhejbá před soubojem, hrát neměl. CZ do toho pude důrazně. Potřebujem hráče, kterej si pude pro faul. Takže středová řada za mě stejně jako proti Bohemce.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Facebook SHS

Přidejte si nás na Facebooku

Následující zápasy

 • 24. září - 17:00
  15.png
  HK (venku)
  Extraliga (7.kolo)
 • 26. září - 17:30
  13.png?1
  BRN (venku)
  Extraliga (6.kolo)

Kalendář akcí

<<09 / 2017>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
1
2
3
4
6
7
9
11
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
25
27
28
30
 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

Přihlásit se

Login:

Heslo: