Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
984.png
Markus +64
Včera v 13:35:27

reakce na Markus: ,,a to já kritizovat jednotlivce budu. Hlavně tedy jednoho a sice pana..." zobrazit příspěveka to já kritizovat jednotlivce budu. Hlavně tedy jednoho a sice pana Kadlece.
On a Plavšič to bylo nebe a dudy! neskutečnej rozdíl mezi nima. Jestli bude hrát Kadlec ve čtvrtek základ, tak tomu asi fakt nerozumím.
Jestli Vencu sundavá vědomí, že měl bejt někde úplně jinde a má nějakej propad v hlavě, tak bych mu doporučil spolupráci s nějakym mentálnim koučem. V noze to má, to je jasný každýmu kdo fotbal sleduje. Teď máme na jeho post hráče (dokonce 2 počítáme-li i zraněnýho Vuku), kterej se jeví mnohem lépe, tak mu to třeba pomůže a probere se. "

Teď koukám v telce (bolí to) a Štetina snad nerozhrál jedinej přesnej balon, Vata na beku příšerbně hořel. Mám opravdu o tuhle sezonu obavu. Naštěstí EA Sports se na to už nemohl dívat a dal nám Spartu do FIFY, takže alesponˇna herních konzolích bude hra Sparty nějak vypadat.

Jedna věc je sehranost, ale jestli Strama ve čtvrtek bude pokračovat v nesmyslech v sestavě, tak je naděje na Evropu hodně alá..

984.png
Markus +64
Včera v 12:26:55

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne. Nečekal jsem včera na Letné zázraky při..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne. Nečekal jsem včera na Letné zázraky při generálce proti Vit. Arnheim, ale doufal jsem, že z té pomyslné škály od nuly do deseti zahraje Sparta kolem pětky. Na pětku a ještě s hodně přimhouřenýma očima by byla druhá půlka. Ta první by byla na nulu. A to jen proto, že nelze dát zápornou hodnotu! Dohromady těžký podprůměr. První poločas to byla rána palicí: výkon srovnatelný s tragickým jarním zápasem proti Zlínu, když přebíral Spartu Rada. Tam nebylo nic, vůbec nic nefungovalo. Inkasovaný gól obligátně z rohu, kde zcela propadl Kaya. Ale mýt ( ! ) mu nechci stejně jako žádnému jiného hráči, i když Janko na mě působil podobně neohrabaně jako Koller v dobách kdy kdysi začínal v béčku Sparty a spíš než za fotbalistu byl za atrakci. Většina hráčů evidentně kvalitu má, ale co mi chybělo byl nějaký systém hry, jasný trenérský rukopis co tým má a co bude hrát. Ten se dostavil v náznacích až ve druhé půli. Jako kdyby taktická příprava na včerejší utkání proběhla až o přestávce. *VYKULENY* Lafata jen potvrdil, a mám ho moc rád, že post ve středu zálohy pro něj není. Není užitečný ani týmu a ani sám sobě. Tohle chce opravdu řešit. Jestli má Stramaccioni strach, že ho Lafata v kabině odstřelí pokud ho nebude stavět do základu, měl by mu někdo vysvětlit, že zrovna Lafata je ten poslední kdo proti trenérovi bude dělat v týmu zle. To bude Spartě mnohem prospěšnější, když bude chodit v šedesáté minutě jako střídající hráč posílit útočný tlak. Na pravé straně jednoznačně předčil Karavaev s Plavšičem dvojici Zahustel – Vašek Kadlec. Vatajelu opět dokázal, že je levým záložníkem a nikoliv levým bekem. Když hrál v obraně, strašně hořel. Šuškanda o Rosickém, že zase v tomto týdnu netrénuje, se zjevně zakládá na pravdě, když včera nebyl ani mezi náhradníky. *MIMO* Jednu výhodu včerejší laskomina ale má: že těžko Sparta předvede větší srágoru, zejména než v prvním poločase, protože to snad ani nejde. Pár věcí je jasných už teď. Řadu příštích zápasů bude muset Sparta urvat na sílu. Na oku lahodící krásu, dostaví-li se jaká, si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Teď to rozhodně nebude žádná fotbalová paráda, nicméně takovou bídu s nouzí jako včera si už Sparta dovolit nesmí. Pokud si zopakuje včerejší hrůzu z první půle v Bělehradu, dost pravděpodobně se zopakuje i jarní Rostov, kde bylo už v půlce prvního utkání vymalováno, jasno o postupujícím a z odvety zbyla pouhá formalita. Do zápasu v Bělehradu chybí týden, do derby na Letné proti Bohemians deset dní. Prostor na sehrání a zlepšení to pořád ještě je, ale zároveň se čas povážlivě krátí. *CAS* *CAS* *CAS*
isport.blesk.cz/clan…"

a to já kritizovat jednotlivce budu. Hlavně tedy jednoho a sice pana Kadlece.
On a Plavšič to bylo nebe a dudy! neskutečnej rozdíl mezi nima. Jestli bude hrát Kadlec ve čtvrtek základ, tak tomu asi fakt nerozumím.
Jestli Vencu sundavá vědomí, že měl bejt někde úplně jinde a má nějakej propad v hlavě, tak bych mu doporučil spolupráci s nějakym mentálnim koučem. V noze to má, to je jasný každýmu kdo fotbal sleduje. Teď máme na jeho post hráče (dokonce 2 počítáme-li i zraněnýho Vuku), kterej se jeví mnohem lépe, tak mu to třeba pomůže a probere se.

984.png
Markus +64
20.07.17 v 23:17

reakce na SpartaCorps: ,,Z kultury , zpěvák Linkin Park prý už není mezi náma..."

Asi si poslechl jejich poslední album..

Ne teď vážně... Tahle nemoc je hrozná svině. Když se teď člověk koutne na ty texty, tak to tam vidí.. Lidi si řikaj - je úspěšnej, má super rodinu.. Strašný si představit čim lidi v těhle vnitřních stavech musej procházet..

984.png
Markus +64
20.07.17 v 20:31

Zdravim z Letný.

Jako já nečekal nějakej zázrat, ale to co se tu děje je naprosto trafický. Strašná hra!

984.png
Markus +64
18.07.17 v 22:49

Tak kamerunec už se fotil na Letný v dresu a dolaďujou se detaily.

A prej ještě hledáme i tu desítku. Třeba fakt přijde ten Sneijder kterýho už naťukli :-D

984.png
Markus +64
18.07.17 v 20:35

twitter.com/semihkay…

Hráč má k přestupu udělaný mnohem lepší promo video, než acs.. Dobře on! *THUMBSUP*

+1
984.png
Markus +64
18.07.17 v 18:17

reakce na MartinMegadeth: ,,Upřímně: pokud dám trenérovi volnou ruku jako majitel, aby..." zobrazit příspěvekUpřímně: pokud dám trenérovi volnou ruku jako majitel, aby přednostně vyřídil nejpalčivější problémy, jimiž jsou stoperská dvojice a dirigent hry, on stopery záplatuje dva týdny před ligou a na post desítky vymýšlí už prověřenou záležitost, která se neosvědčila, měl bych jako majitel sto chutí takovému pašákovi ukázat kde nechal tesař díru. Asi se večer v klidu podívám jaký je kurz na vyhazov Stramaccioniho do konce roku ze Sparty a nějakou malou částku vsadím. *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT* "

Já doufám, že zápas s Arnhemem mu ukáže, že to prostě nepude. Plavšič by se mi na tom postu líbil.

984.png
Markus +64
18.07.17 v 17:43

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne. Jsem zvědav jestli Spartu opravdu čekají zase po..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne. Jsem zvědav jestli Spartu opravdu čekají zase po delší době lepší časy. Návrat titulů a následně i Ligy Mistrů na Letnou, protože nic jiného lepší časy pro Spartu neznamená. *BOXER* Všechno co nebude titul a pořádné tažení Evropskou ligou bude zklamání. Do kádru se investovalo přes 200 milionů českých korun, další na české poměry závratná částka se investovala do realizačního týmu (mimochodem hlavní trenér zatím na žádné bývalé štaci nijak extra neuspěl) a není to investice s výhledem na několik let, výsledky jsou třeba prezentovat hned během příští sezóny. Nedělám si iluzi, že by Sparta měla od generálky nebo od prvního zápasu třetího předkola EL hrát jako z partesu, nicméně vyhrávat a sbírat body v lize musí stejně jako zvládnout předkola EL. Dost se obávám, že Slávie vezoucí se na vlně euforie moc ztrácet nebude. A jestli Sparta nechytí nebo prochrápe začátek ligy, už by ji nemusela dohnat. A pak je otázkou co vlastně čekat od Plzně, poslední roky mocně podporované rozhodčími, po návratu Vrby. Sedm tisíc prodaných permic na Spartu je krásné číslo. Jen doufám, že z toho nevzejde opět hromada zklamaných Sparťanů kousajících další (kolikátý už ?!) nepovedený experiment vedení klubu končící průšvihem. Sám netrpím extra velkým optimismem. Stoperská dvojice na začátek sezóny není hotová, desítka je otazník a že by ji hrál do Rosického uzdravení (!!!) Lafata, který se na tomto postu většinu jara protrápil, snad Stramaccioni používá pouze v rámci zmatení příštích soupeřů. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan…"

S tim Lafatou nemate. Trénujou tak :(

984.png
Markus +64
18.07.17 v 17:19

reakce na Mandor: ,,Hodně zajímavý článek o fotbale. Doporučuji přečíst. Trochu..." zobrazit příspěvekHodně zajímavý článek o fotbale. Doporučuji přečíst. Trochu mě straší tahle část:
Je známo, že jsem na svém blogu veřejně předpověděl problémy, na které si Sparta zadělá angažováním Michala Kadlece, nedoporučoval jsem ani příchod Erika Janži do Plzně. Teď se netajím názorem, že ani nový stoper Sparty (Semih Kaya) za ty peníze není dobrý, ale jinak si obecně myslím, že Letenští letos v létě vybírají dobře," chválí Jakub Dobiáš, srdcem slávista, tábor soupeře, ve kterém po neúspěšné sezoně budují úplně nový tým..


sport.aktualne.cz/fo…

"

Na druhou stranu Ngadeua doporučil jako stopera, kterej na tom postu strašně hořel, azm pak se chytl na DZ. Taky stál za příchodem Fla.. Neni neomylnej. Uvidíme.

Nicméně je pravda, že Kaya poslední cca 2 roky nic moc a jeho cena rapidně klesla.

+1
984.png
Markus +64
17.07.17 v 17:38

Letná hlásí 7 000 prodaných permic. To je hodně dobrý číslo. *DRINK*

984.png
Markus +64
14.07.17 v 22:54

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne. Los třetího předkola je pro Spartu vůbec..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne. Los třetího předkola je pro Spartu vůbec nejhorší možný jaký si umím představit. Prakticky všechny ostatní varianty po rozdělení účastníků losu do meziskupin mi připadaly lepší. Sparta je v přerodu, nemůžu říct že bych z rychlosti, s jakou nový realizační tým našel náhradu za Dočkala i novou stoperskou dvojici mě naplňoval nadšením a optimismem. A do toho přijde ještě tak nebezpečný soupeř ve třetím předkole jakým je CZ Bělehrad, která na 95% postoupí z druhého předkola přes Irtyš Pavlodar. Ostatně první zápas skončil 1:1 a doma CZ určitě vyhraje a dost možná Pavlodaru dá pořádný kotel. Upřímně mám po losu dost stažený svěrač, aby Sparta nezapsala po Denizlisporu, Žilině, Vaslui a Hackenu další kapitolu do své černé kroniky o trapných výstupech v evropských pohárech. A ještě by chybělo, aby vypadla se třetím týmem za poslední dekádu (po Vaslui a Steaue), který dokázala Slávie vyřadit nebo si na něm smlsnout v základní skupině. *NAPR**** Na Blackburn, poslední zápas rakouského herního soustředění, vyrukovala Sparta v sestavě poprvé s Jankem, ale na place je i Lafata. Sleduji utkání po očku se zájmem jestli se Lafata opět bude trápit na místě Dočkala, kde by bylo prospěšnější zkoušet Marečka, Frýdka nebo Plavšiče, nebo Stramaccioni ukáže koule a zkusí hru na dva hroty. V bráně je k mému dost velkému překvapení zase Koubek a ve stoperské dvojici se Štětinou mladík Piško. Kaya je konečně oficiálně posilou Sparty na tří roky: můžeme dát na modlení, aby do týmu zapadl a stal se držákem obrany a to v podstatě okamžitě, protože času na sehrávání a aklimatizaci je povážlivě málo. Snad Sparta ví co dělá a snad si k angažování „tureckého blondýna“ řekl svoje i Ujfaluši, který s ním hrál stopera ještě v Galatasaray. Jinak nevím: Hovorka a Costa jsou zranění. Mazuch s Holkem na černé listině. Michal Kadlec hraje celou přípravu levého beka a Mareček sice v derby na jaře v Edenu na stoperu zazářil, ale nedostal skoro žádnou další šanci, aby se nechala vyloučit náhoda. Mimochodem kdyby mi Marek Vašut v Milionáři dal k fotografii nového stopera Sparty otázku jestli je to Holanďan, Dán, Švéd a Turek, tu poslední možnost bych vyřadil hned jako první. *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT* "

Jsem "drobet" nesvůj z toho nadšení fans Gala, že se ho zbavili. Trochu mi to připomíná výsměch slováků po nákuu Pauscheka. Snad to nedopadne stejně. Kaya to v sobě má, snad to v něm probuděj.

984.png
Markus +64
14.07.17 v 22:51

reakce na frafont: ,,Jedinej problém v Bělehradě by podle mě bylo to peklo na..." zobrazit příspěvekJedinej problém v Bělehradě by podle mě bylo to peklo na tribunách, jinak fotbalově budeme o parník před nima i přes nesehranost, srbská liga jako taková stojí poslední dobou za houby, cokoliv trochu víc vyčnívá z hráčského materiálu, při první příležitosti pláchne jinam."

suveréně nejvíc je z losu zděšena pražská policie. :-D Poslední návštěvu Crvene Zvezdy maj určitě ještě v živé paměti.

Jinak co se losu celkově týče, tak si myslím, že slavka i plzeň maj k postupu velmi realnou šanci. Bate hraje antifotbal a Bukurešť je slabší než loni. Motali nás tam Hamroun a hlavně Stanciu - ani jeden už tam neni. Bolka by taky mohla postoupit i přes to třetí předkolo.

Co se Sparty týče, tak největším soupeřem si bude Sparta sama sobě. Při vší úctě ke Zvezdě - fotbalově jsou kvalitou úplně někde jinde než ACS. Jestli to Strama zvládne alespoň trochu vyladit, tak jsem přesvědčen o postupu. Velkou nápovědou bude generálka proti Arnhemu.

984.png
Markus +64
11.07.17 v 17:26

reakce na frafont: ,,"Vzhledem ke zdravotnímu stavu hráčů tým na soustředění..." zobrazit příspěvek"Vzhledem ke zdravotnímu stavu hráčů tým na soustředění doplnila šestice juniorů" - jako tohle už v ACS není vtipný, vyměnili se trenéři, předělává se kádr, ale tohle je setrvalej stav."

hlavní je, že maj konečně alespoň nějakou hrdost a netahaj zátky Konatého.

Vítám, že je mezi nima Traoré. Ten má velkej potenciál a myslím si, že by klidně mohl s áčkem zůstat.

984.png
Markus +64
08.07.17 v 23:37

Dle tureckých webů je Kaya náš. Dan se toho fakt nebojí.

984.png
Markus +64
08.07.17 v 23:12

reakce na MartinMegadeth: ,,Tohle slyším prvně v souvislosti s NHL. A dost by mě zajímalo..." zobrazit příspěvekTohle slyším prvně v souvislosti s NHL. A dost by mě zajímalo jaká by byla reakce vedení NHL kdyby se proti nějakému týmu soutěže povedlo sebrat nezvratné důkazy,že takto funguje a tím v podstatě obchází platový strop. V extralize se oficiálně proláklo kauzou Klesla,že takto funguje Třinec s některými hráči. Neoficiálně jsem totéž slyšel o Brnu,byť si myslím,že praxe v extralize je spíš,že některý sponzor přidá mimořádně částku na jisté(ho) hráče přímo klubu a ten pak uzavře smlouvu/y přímo s hráčem/hráči. *FRAJER* "

Ono to v podstatě prasklo loni na Toronto, když se snažilo podepsat Stamkose. Jednali s nim lidi z klubu, toronskej starosta (Droppa level ;-) ) a majitel nějaký firmy. Dohromady měl dostávat cca 15 míčů ročně - nepamatuju si to přesně, možná o trochu míň.

Nicméně Stamkos nakonec zůstal v Tampě a tak nebylo ze strany NHL co řešit.
Jako trest by asi následovala pokuta pro hráče i klub, zrušení smlouvy a pravděpodobně i snížení platovýho stropu pro Leafs.

984.png
Markus +64
08.07.17 v 10:16

reakce na MartinMegadeth: ,,Díky za upřesnění. Jak vidím vymakané to v zámoří mají..." zobrazit příspěvekDíky za upřesnění. Jak vidím vymakané to v zámoří mají celkem dost. Co se kontraktů týká tak v NHL, pokud vím jsou na brutto částky a hráčům zbyde zhruba polovina. V KHL se podepisují smlouvy na netto sumy. Co má hráč v kontraktu, to dostane na účet. *FRAJER* "

Neoficiálně se to dorovnává sponzorskejma smlouvama. Tým dá hráči částku xy + sežene firmu co dá hráčům smlouvu. Takhle třeba nováčci vydělávaj v čistym i 3x víc než kolektivní smlouva dovoluje.
Často se takhle lákaj i volní hráči. My Ti můžeme dát jenom tolik peněz, ale firma xy Ti k tomu přidá TOLIK. Ofiko to ale neprobíhá a ty sponzorský smlouvy se nezveřejňujou, pač nhl to samozřejmě nevidí moc ráda.

984.png
Markus +64
06.07.17 v 17:11

reakce na MartinMegadeth: ,,Mě by hodně zajímalo jak to v NHL funguje v případě..." zobrazit příspěvekMě by hodně zajímalo jak to v NHL funguje v případě dlouhodobějšího zranění dražšího hráče a opory týmu. Jestli si kluby pojišťují hráče, aby případně gáži zraněného hráče hradila v jeho nečinnosti pojišťovna, a jestli si pak můžou tuto částku odečíst z platového stropu a do uzávěrky přestupů případně angažovat jiného hokejistu. V rámci České republiky stále hráči mají status OSVČ, tudíž musí mít pojistky svoje, ale v evropském fotbale i hokeji si kluby buď dávají do smlouvy možnost odstoupit v podobných případech od smlouvy (to platí i pro tuzemský trh) nebo si hráče pojišťují. Zajímalo by mě jak to mají kluby v NHL ošetřené. Když jim vypadnou dva, tři nejdražší hráči tak kvůli platovému stropu musí být nejen sportovně ale i ekonomicky slušně v řiti. *MIMO* *MIMO* *MIMO* "

Zapíšou ho na listinu zraněných hráču a po dobu zranění se jeho plat nepočítá do platovýho stropu. Myslej na všechno.

984.png
Markus +64
05.07.17 v 22:45

reakce na Mandor: ,,Zrovna tohle je asi jeden z mála případů, kdy to chápu. Na tomhle..." zobrazit příspěvekZrovna tohle je asi jeden z mála případů, kdy to chápu. Na tomhle klukovi jsou schopní postavit celý mančaft a on je schopen to táhnout a rozhodovat. Navíc marketing v jeho případě na tu smlouvu vydělá. "

a strašně moc z tý smlouvy mu sebere berňák.

Ten tým se ale budovat dost těžko, když jeden týpek zabere 12 míčů z povolených - teď hádám - 74 milionů.

984.png
Markus +64
05.07.17 v 21:12

reakce na frafont: ,,V NHL podpisy nových kontraktů a pěkně to lítá - Vlasic (San..." zobrazit příspěvekV NHL podpisy nových kontraktů a pěkně to lítá - Vlasic (San Jose) sedm let za 56 miliónů dolarů, Price (Montreal) na osm let za 84 nebo kolik, ještě k tomu z volných hráčů třeba Marleau do Toronta na tři roky za necelých 19. Vzhledem k věku jsou to u všech trochu šílenosti - kdyby se nedejpanbuch zranili, případně byli dlouhodobě z formy, tak jsou prakticky nevyměnitelní a vyplatit ze smlouvy taky asi nebude zrovna láce *KSICHT* "

A máme tu další mega smlouvu. Connor McDavid v Edmontonu 12,5 míčů za rok.

Letos se manažeři toho platovýho stropu fakt nebojej.

984.png
Markus +64
05.07.17 v 17:03

reakce na MartinMegadeth: ,,Tažení Evropskou ligou za Ščasného ukázalo, že na určité..." zobrazit příspěvekTažení Evropskou ligou za Ščasného ukázalo, že na určité úrovni a v určitých zápasech je Lafata Spartě pomůže víc jako střídající žolík než hráč v základní sestavě. Je otázkou jakou představu má Stramaccioni o způsobu hry mančaftu. Taky je otázkou jak moc bude do rychlého pojetí fotbalu s presinkem adaptabilní skoro dvoumetrový Janko. Já doufám, že Stramaccioni bude mít koule až na Letnou přijede nějaká Karviná, Olomouc nebo Zlín (zrovna těm šmejdům je co vracet) postavit aspoň na část utkání dva hroty. Janko s Lafatou do vápna soupeřů bude brutální síla velmi těžko k uhlídání. A hráči jako Plavšič, Ben Chaim, Šural, Vašek Kadlec nebo Martin Frýdek musí zvládnout drtivou většinu ligových soupeřů v poli přehrávat a vytvářet mraky šancí, které by hrotoví útočníci následně proměňovali. *THISISSPARTA* "

Janko je na tom s rychlostí podobně jako Lafi. Nejradši bych na hrotu viděl Šurala. Je rychlej a v poslední době hraje v opravdu výborný formě. Variantou by tam byl samozřejmě i Venca, ale tam oba víme, že to momentálně nejde z různých důvodů - ty si je tady i myslim zmiňoval.

Proti většině týmům z ligy bych také volil 2 hroty a prostě je udolat silou. Jako když spolu krátkej čas hráli Bony, Leo a za nima další tank Kucka. Žádnej tým nevydržel ani 70 minut.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Facebook SHS

Přidejte si nás na Facebooku

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<07 / 2017>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
   
   
   
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
   
   
   
   
   

  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

  Přihlásit se

  Login:

  Heslo: