Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
386.jpg
Mandor +102
17.05.18 v 13:07

A není to vlastně jedno? Když tak koukám co se děje v zákulisí.....
isport.blesk.cz/clan…

A do toho tanečky kolem komise sudích na příští rok, neobnovení mandátu předsedy komise, návrat podvodníků a lumpů té nejvyšší kategorie.
No půjdu v sobotu už kvůli Lafimu na Letnou, ale myslím že na dlouho zase naposledy.

386.jpg
Mandor +102
16.05.18 v 11:06

Musím říct, že někdy není špatné se kouknout do minulosti a počíst si.
Není to dlouho co tu skoro každý tvrdil, jak permanentku nepořídí, jak se na to nedá koukat.......
No a je půlka května, pravda máme nového trenéra a jednoho staronového hráče a najednou tu jsou permanentky zakoupené *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO* . Takže si zatleskejme a můžem pokračovat kočárem černým kolem bílých skal.
Ale nemyslím to ve zlém, naopak přeji ji vám i spartě.

386.jpg
Mandor +102
28.04.18 v 10:15

reakce na loupák: ,,Vyfoť mě to do messengera. *THX* "

taky jsem to necetl.... Pokud by nekdo ten rozhovor mel, mam taky zajem
dekuju :-)

386.jpg
Mandor +102
23.04.18 v 21:14

reakce na MartinMegadeth: ,,Budu se opakovat, ale na reálný boj o titul vzhledem k zoufalému..." zobrazit příspěvekBudu se opakovat, ale na reálný boj o titul vzhledem k zoufalému jaru mazánků by bývalo stačilo vypakovat Il Cretina s jeho poskoky, nosiči notýsků, kuželů a dalšími parazity z Letné ihned po konci podzimní sezóny. Mohl být čas na zabezpečení pořádného trenéra a Sparta už mohla šlapat. Těch X remíz během jara je strašná škoda. Když jsem viděl zoufalé Brno proti Plzni vůbec jsem nepochopil jak s něčím takovým mohla Sparta na Letné ztratit body. :-! Teď je nejdůležitější urvat konečné třetí místo. A když k tomu Slávie vyhraje Český pohár, měl by být reálný postup přímo do skupiny Evropské ligy. Základ kádru zůstat pohromadě musí, to je jasná věc. Některé odchody jsou jasné (Biabiany, Lafata, Mich. Kadlec), sám jsem moc zvědav co bude Sparta dělat s hráči jako Ben Chaim nebo Mavuba, a kádr bude třeba především doplnit. Největší potřebu doplnění vidím na stoperu, na pravém beku a v útoku. Tam bude potřeba sehnat pořádné kladivo. *OK* "

Já bych možná věděl co s těmito dvěma bude. Nedávno jsme pracovně řešili mimořádku s jedním členem představenstva klubu a při diskuzi okolo fotbalu jsme se na ně taky dostali. No a padala slova o prodeji, pokud to půjde. Ben Chaim je skvělej do úplně jiného systému fotbalu. Nikdy nehrál v Evropě v obranném systému. No a nepřizpůsobil se. Bohužel....

386.jpg
Mandor +102
21.04.18 v 12:35

reakce na Gapin: ,,Návštěvnost stoupá tak vo co de...?  Že nějakejch deset..." zobrazit příspěvekNávštěvnost stoupá tak vo co de...?
Že nějakejch deset pitomců držkuje někde na foru je úplně jedno... *LEBKA* "

Kamaráde pochopil jsi to úplně přesně. Pár lidí co tady držtičkujem je vedení úplně u zadní části těla. Zvlášť, když část z nás pravidelně nechodí, neutrácí za dobroty v hale a navíc zcizuje mýdlo na wc.
Prostě nejsme ta důležitá cílová skupina. Zařídil jsem se podle toho, jen mě to mrzí. Přeci jen se Spartou mám svázaný velký kus života.

386.jpg
Mandor +102
04.04.18 v 18:13

reakce na MartinMegadeth: ,,Není co dodat. I když si soukromě myslím, že akce..." zobrazit příspěvekNení co dodat. I když si soukromě myslím, že akce "vánoční chomutovský kulový blesk" nebyla z hlavy Brošáka, jako sportovní ředitel je na ní plně podepsaný. Tohle se prostě nepovedlo. Laco a to mi nikdo nevymluví do kabiny nezapadl. S jeho příchodem šlo všechno do háje a že jestli někdy v sezóně vypadala Sparta rozjetě, pak přesně předtím než přišel a dostal šanci v kase. *NAPR**** Zopakuji, že jsem dávno vyrostl tomu, že Sparta musí vyhrát každý zápas a každý rok musí získat titul. Přežil bych i dva, tři slabší ročníky (ne teda jedenáct, to už je opravdu moc a že vydržím poměrně hodně), ale musel bych vidět nějakou budoucnost a předváděný hokej by mě musel bavit. Nic z toho Sparta dlouhodobě nenabízí. A v příští sezóně hodlám dlouho váhat a otálet než se do O2 arény vydám. Budu vyžadovat tvrdost, důraz, přímočarost a úspěch! Mimochodem pondělní akce Metallica včetně kulturní vložky Jožin z Bažin byla s převahou nejlepší akce v O2 aréně celého ročníku 2017/2018! *METAL* *METAL* *METAL* "

souhlasím bylo to super. Moc se mi líbilo pódium a vlastně celý koncert. Tedy s vyjjímkou zvukaře. Na koncertu bych rád slyšel zpěv :-)

386.jpg
Mandor +102
21.03.18 v 14:07

reakce na kvcr: ,,To jsou zajímavé informace a díky za ně. S tím neblokováním..." zobrazit příspěvekTo jsou zajímavé informace a díky za ně. S tím neblokováním střel to pravděpodobně Sami nemyslel obecně, protože požádat o něco takového mi přijde sebevražedné v situaci, kdy je obranná třetina plná hráčů a před bránou je chumel. Pokud ale jde o situaci jeden na jednoho, pak si dokážu představit, že gólman požádá hráče, aby do střely nestrkali hokejku, aby nedošlo k teči - to brankáři nemají rádi. Ale můžu se mýlit.

O té rodině jsem nevěděl a určitě může mít velký vliv - tak doufejme, že se jim v Praze líbí a že tu ještě nějaký čas vydrží.

Mě David Honzík zatím moc nepřesvědčil - a tím ho nechci odepisovat, je mladý a jeho výkony ve Slavii si moc pochvalují, Sparta je ale jiná třída. Hlavní, co mi vadilo, je to, že když to Samimu nešlo, šel s výkony dolů i on. Pro hráče jako on byla tohle velká příležitost, jak vylétnout a nedopadlo to úplně tak, jak jsme si všichni přáli. Dlouhodobá smlouva je OK, ten kluk má velký potenciál, jen si myslím, že by ho měl ještě chvíli brousit s co největší herní praxí, než to bude na rovnocennou dvojici v Extralize. Letos měl mezi brankáři s podobným počtem odchytaných minut nejhorší úspěšnost a to je na Spartu zatím málo - i s přihlédnutím k tomu, co obrana letos předváděla. Určitě mu ale přeju, aby se mu začalo dařit co nejdřív. "

Tohle mi hodně připomíná situaci s panem Holečkem v dávných dobách. Ten měl s obráncema domluvu, pokud soupeř pojede 2 na 1 tak obránce vždy zablokuje hráče bez puku a případnou přihrávku. Brankář dopředu ví že půjde do souboje proti hráči s pukem.

386.jpg
Mandor +102
15.03.18 v 21:42

Hodně se tu mluví o Hadamczikovi. Vím, že ten chlap je kontroverzní a nejsem si jistej jak moc je a není charakterní. Ale je to profík a obměnu kádru umí. Má přehled a celkem i šťastnou ruku. A odchod Franty Ptáčka není jeho vina.....

Pokud si nevzpomenete, tak tady pro info (jeho působení ve Spartě) :
Změny v mužstvu
Přišli: Jan Výtisk (Vítkovice), Josef Řezníček (Plzeň), Libor Procházka (Třinec), Jaroslav Kristek (Buffalo), Jan Marek (Třinec), Petr Ton (Kärpät Oulu), Gabriel Špilár (Košice), Viktor Ujčík (Slavia).
Odešli: František Ptáček (K. Vary), Róbert Tomík (Norimberk), Valdemar Jiruš (Liberec), Petr Leška (Zlín), Tomáš Duba (Znojmo), Petr Přikryl (Trenčín), Radek Bělohlav (Č. Budějovice), Patrik Martinec (Slavia), Jiří Zelenka (Freiburg), Jaroslav Nedvěd (???), Milan Nedoma (???), Daniel Branda (???).
Zdroj: hokej.idnes.cz/hadam…

386.jpg
Mandor +102
13.03.18 v 20:16

Tedy jen taková drobnost. Koukám v TV na hokej Ocelářů s Pardubicemi. Musím říct, že divákům v Třinci závidím. Pohled na útočné třetiny bez reklam, kdy je krásně vidět puk je skvělý.
Chápu, že kšeft je kšeft. Ale je vidět, že když se chce - jde to.

386.jpg
Mandor +102
11.03.18 v 16:54

reakce na Jiří Vápeník: ,,Přesně můj případ x3. Kupuju pro sebe, dcerku a jejího..." zobrazit příspěvekPřesně můj případ x3. Kupuju pro sebe, dcerku a jejího aktuálního přítele permice s PO. Klidně bych se na to jednu sezónu vykašlal - jenže tak bych přišel o skvělé fleky, které jsem vybojoval při přechodu z Holešovic. Nějaká jednoduchá rada, přátelé..."

Jediná. Zamyslet se nad jinými misty v hale. A nebo zkusit domluvit permici bez playoff na stejná mista.

386.jpg
Mandor +102
08.03.18 v 02:47

reakce na cedak: ,,hele celou cestu z Liberce jsem si dával dohromady, co sem napíšu, ..." zobrazit příspěvekhele celou cestu z Liberce jsem si dával dohromady, co sem napíšu, ale tvůj příspěvek mi vyrazil dech a otevřel oči. Prostě to, co já považuju za HC Sparta, už je minulost, je tady nová doba, která patří nové hale, nejvyšším návštěvám, Sparťáčkovi a správné taneční hudbě, která se dobře vyjímá na kostce a dá se úspěšně sdílet. Tak to prostě je, a má generace kolem padesátky je postavena před rozhodnutí buď se přizpůsobit, nebo vypadnout. Protože je čím dál jasnější, že hokej je tady věc naprosto podružná, zvolím po páteční rozlučce se sezonou to druhé. Doufám, že se v pátek povede vytvořit divácký rekord letošního play-off, a pak tato sezóna nebude mít chybu a vy, noví početnější diváci, budete mít důvod na svůj klub být hrdí.

A abych si tu odnesl pár mínusů, ještě navážu - Sparta hraje tak špatně, jako nikdy za posledních minimálně patnáct let, nikdo z hráčů v podstatě neví, co má hrát, a jestli měla hra na začátku sezóny tu a tam nějaký systém, teď je to velký a smutný chaos, navíc většinou bez velkého zájmu. Za mě je dobře, že ta sezóna končí. Pan Výborný byl nepochybně trenérem pro jiné typy hráčů, na dnešní hvězdy, které mají nějakou bojovnost na háku, je prostě krátký, a je hodně smutné, že musel přijít tady k tomu. Kdyby ve Spartě po téhle sezóně skončili všichni hráči s výjimkou Pecha a Formana, já budu jen pro. Samozřejmě to je nereálné. Na rozdíl od vás by mi nebyl úplně proti srsti návrat Jandače, je fakt, že ve Spartě měl něco vyhrát, ale vždycky, když tu byl, se na Spartu většinou dalo koukat, a když se prohrálo, měl člověk aspoň vztek, třeba i na něj. Dneska je to akorát smutek, bezradnost a tupá rezignace. "

Hochu je to smutné a možná i trochu kruté, ale mluvíš mi z duše. Po dlouhé době jsem včera nevydržel a nedokázal jsem to dokoukat. A to i přestože jsem byl v práci. Radeji jsem šel pracovat. Nejhorší je, že já si snad i přeju aby v pátek ta sezóna skončila. Pokud totiž skončí až v sobotu budu mit problém do pondělního rána vystřízlivět.

386.jpg
Mandor +102
05.03.18 v 19:58

www.sport.cz/hokej/e…

A vy si furt stěžujete *CERTIK*

386.jpg
Mandor +102
01.03.18 v 23:15

www.lidovky.cz/pecet…

Tuhle je zajímavá informace. Sparty se týká jen okrajově. Eden je zastaven u Křetínského v bance.

386.jpg
Mandor +102
28.02.18 v 13:22

reakce na Schaschek: ,,My jsme v TV? Ty vole, přijede Zlín, kterej nikoho nezajímá,..." zobrazit příspěvekMy jsme v TV? Ty vole, přijede Zlín, kterej nikoho nezajímá, takže bude málo lidí a ještě to je v TV. To už nepřijde nikdo. :-! "

No a který soudný člověk by tam chodil? V době kdy se ekonomika a podobné záležitosti skloňují víc než sport. Konec konců Sparta je toho důkazem. Taky nadřadila ekonomiku sportu.
No a jelikož přemýšlím úplně stejně, nevidím jediný rozumný důvod proč utrácet své lehce vydělané peníze (a těžce zkoušené nervy) za to co HCS v O2 aréně předvádí.
Nerozumný důvod bych ovšem našel - fandovství.....

Ale vzhledem k TV přenosu si v klidu koupím dobrý Budvar a neuslyším disco. To doma zaplať bůh nehraje.

386.jpg
Mandor +102
23.02.18 v 09:24

Tak včera mi udělala radost Plzeň, přeci jen v pohárech jí fandím. V noci moc dobrej Mrázek po výměně a hlavně Satoranský.
isport.blesk.cz/clan…

No a teď mačkám palce hokejistům. Snad to bude taky dobrý

386.jpg
Mandor +102
21.02.18 v 21:07

reakce na karlos: ,,Olympiáda je tu probrána celkem podrobně a tak už není moc co..." zobrazit příspěvekOlympiáda je tu probrána celkem podrobně a tak už není moc co doplnit. Na stránkách Sparty jsem narazil na

www.hcsparta.cz/clan…

přijde mi to jako shánění dalších nefandících čumilů. Mnohem smysluplnější by podle mne bylo, pokud by se to řešilo ve spolupráci s kotlem, kdy by třída šla do kotle a "zkusila" si jeden zápas v kotli. Samozřejmě by si je musel Schaschek před zápasem vzít na chvilku do parády a vysvětlit jim co a jak *THISISSPARTA* Třeba by se jich pár chytilo a přibyli by další kotelníci. Nevím, možná to je blbá myšlenka, ale každý na Spartě nějak začínal.... a těch čumilů už máme na Spartě víc než dost.
Taky se trochu bojím, aby se Bříza nezhlédl v tom fantastickém kotli, jaký předváděly korejské fanynky *MIMO* *MIMO* "

Pochop pro boha, že zdaleka ne každý chce a bude chodit do kotle. Spousta (a velka vetsina) lidi se prijde proste bavit. Spolecnost je nastavena tak, ze jsem si zaplatil listek a vy me budete bavit.
Ne ze ja budu nekde kricet a delat atmosferu.
Navic kotel je (at chcem , nebo nechcem) jen male procento divaku. Ta dulezita vetsina, ktera to plati sedi jinde a rozhodne chce neco jineho nez kotel.

+1
386.jpg
Mandor +102
19.02.18 v 22:06

reakce na MichalM: ,,Je to legenda, mám ho rád, ale to co tam předváděl, bylo úplně..." zobrazit příspěvekJe to legenda, mám ho rád, ale to co tam předváděl, bylo úplně zbytečné. Chápu, že byl nejspíš určen jako č.1 na penaltu a Kanga na to evidentně vůbec nebral ohled, na druhou stranu - faulovaný hráč na penaltu chodit nemá. Přes to všechno, co pro Spartu udělal je to nejspíš pro něj poslední jaro ve Spartě a měl by pochopit, že ten prapor po něm už má přebírat někdo jiný. Od Kangy to bylo taky dost sobecké, ale on takový nejspíš je, a na druhou stranu - kdoví, jestli nám podobný typ hráče v posledních letech nescházel. Lafata coby útočník by měl tu určitou sobeckost chápat, sám by bez ní nenastřílel tolik gólů, co nastřílel."

Podle trenéra byl jako první střelec určen Kanga, protože Lafata nebyl v základu. Domluva je ovšem taková, že když je Lafata na hřišti je určen jako první střelec. A evidentně se spolu nedomluvili.
Každopádně od Lafaty gesto směrem k týmu velmi mizerné.

386.jpg
Mandor +102
17.02.18 v 08:27

Pánové pokud jste někdo stejně jako já dnes sledovali olympiádu tak se vám přes den bude krásně spát. Hokejisté nakonec za dva body, ale to co dokázala Ester Ledecká je opravdu naprostá senzace a bomba nejvyššího kalibru. Vyhrát Super-G je sen pro jakéhokoli Českého lyžaře a lyžařku. Ale že se to povede v podstatě snowbordistce je něco neskutečného.
OBROVSKÁ GRATULACE ESTER A CELÉMU TEAMU.

+4
386.jpg
Mandor +102
13.02.18 v 22:13

Pánové těšil jsem se v pátek na hokej a hlavně na halu. Je mi líto, ale jedu na pohřeb. Pokud se jdete podívat, pošlete fotku a dejte si za mě pivo.
Nějak v poslední době chodím víc na pohřby něž na svatby.....

386.jpg
Mandor +102
10.02.18 v 06:39

reakce na MartinMegadeth: ,,Jsi bystrý a bdělý hoch, jemuž neunikne ani myš. David Výborný..." zobrazit příspěvekJsi bystrý a bdělý hoch, jemuž neunikne ani myš. David Výborný je opravdu o necelý týden starší než moje maličkost. *METAL* "

No jo mladý kluci *VYHLIZI* všude kolem.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Facebook SHS

Přidejte si nás na Facebooku

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<05 / 2018>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
   
   

  Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů