Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
875.jpg
Amphicyoni +408
18.09.17 v 14:52

reakce na Schaschek: ,,Eminger na 6 týdnů do Boleslavi :-D Prej potřebují beka. No podle..." zobrazit příspěvekEminger na 6 týdnů do Boleslavi :-D Prej potřebují beka. No podle mě by to líp odehrála i bába z pokladny či vrátný *HAHA* "

AKTUALIZACE: V Boleslavi stále potřebují beka... *KSICHT*

875.jpg
Amphicyoni +408
15.09.17 v 16:53

Dobrý, pobavilo *THUMBSUP*
www.youtube.com/watc…

875.jpg
Amphicyoni +408
14.09.17 v 16:04

reakce na MartinMegadeth: ,,Nech na hlavě, komu čest, tomu čest. *THUMBSUP* Mně by..." zobrazit příspěvekNech na hlavě, komu čest, tomu čest. *THUMBSUP* Mně by do hokejové brány nedostal ani příslib sexu s dvojčaty Plíškovými. *KSICHT* Se zněním tvého příspěvku se plně ztotožňuji. Co mě dost mrzí, že Bříza v případě Popperleho prozřel hodně pozdě. Dle mého názoru Pepís charakterově byl stejný po celou dobu ve Spartě a asi se čekalo, že s věkem zmoudří a zlepší přístup. Svoje určitě sehrál Jandač, který se v něm viděl. A který si jeho příchod dvakrát prosadil. Já osobně jsem ho po sérii s Brnem v roce 2012 už nikdy zpátky ve Spartě vidět nechtěl. A definitivním loučením měla být další série s Brnem o dva roky později. Pak už měla jít co se gólmanů týká Sparta rozhodně jinou cestou. Série s Brnem lemují Popperleho kariéru ve Spartě a jeho největší neúspěchy. Těžko na něj v kterékoliv z těch tří sérií ukázat prstem a říct: on je jediným důvodem neúspěchu. Těch příčin bylo vždycky víc. Jenže ať už v kase Brna stál Trvaj, Hovi nebo Čiliak a při vší úctě ani jednoho nelze počítat k brankářské extra třídě, vždycky toho ten v bráně Brna pochytal podstatně víc a svému mančaftu pomohl mnohem víc než Spartě Pepís. Z dlouhodobějších opor jsem zažil v kase Sparty Šindela, Břízu, Čapka nebo Hniličku. Všichni měli lepší a horší série ve vyřazovacích bojích, ale všichni v těch lepších uměli zamknout kasu a být klíčovými důvody pro postupy týmu v sériích. Jen Popperle byl skoro pořád během té řádky let v play-off průměrný, bez přidané hodnoty. *MIMO* "

A tak to zase kecáš!! *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT*

+2
875.jpg
Amphicyoni +408
13.09.17 v 20:48

reakce na MartinMegadeth: ,,Kolego, nevyvolávejte aféry. Pokuty za jeden nepovedený zápas ?!..." zobrazit příspěvekKolego, nevyvolávejte aféry. Pokuty za jeden nepovedený zápas ?! To snad ne! Snad nechcete, aby to ve Spartě fungovalo jako v nejmenovaném extraligovém klubu, kde dle mých informací včera v kabině hned po utkání řádil jistý velice nehezký člověk připomínající jakési pravěké zvíře a sázel plošně na všechny strany pokuty v řádu desetitisíců. *MIMO* Ostatně on takhle řádí vždycky a pokutami minimálně hrozí jakmile se prohrají dva zápasy po sobě. Tým potřebuje klid a pohodu na práci. Ne konstantní stres a dusno v podobě meče nad hlavami hráčů. *KOSA* Tohle přeci není cesta. Jsou chvíle, kdy domluvy nezabírají, pohovory nezabírají, hráči opakovaně neplní taktické pokyny a pak už nezbývá nic jiného než šáhnout k pokutám či aspoň jimi pohrozit. Ale i ta pohrůžka pokutou nebo pokuta samotná pro tým aby měla efekt musí přijít v pravý čas. Když v týmu působí trenér co neustále řve, pak se hráči proti řevu obrní a řev přestane účinkovat. Stejné to je s hrozbou pokut a jejich sázením. Jak se jedná o příliš častý jev, ztrácí svůj význam. Za mne neztrácet klid a pracovat na odstraňování hluchých pasáží a nevybroušených herních situací. Po třetím kole vykazuje Sparta dvě výhry a šest bodů. Objektivně nevidím pro pokuty žádný důvod. A ještě bych připomněl, že Sparta není Metallica, aby vyhrávala každý večer. Kroťme vášně, mančaft potřebuje po řadě letních změn čas, trpělivost a důvěru. *CAS* "

K tomu není skoro co dodat. Jen bych řekl, že počínání jistého nejmenovaného extraligového klubu bych nazval okamžitou karmou za počínání v CHL. *KSICHT*

875.jpg
Amphicyoni +408
13.09.17 v 20:45

reakce na frafont: ,,http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/ostatni/vyjadreni-daniela-k..." zobrazit příspěvekwww.sparta.cz/novink…
Pan nejvyšší se zase po delší době vyjádřil. Jisté skupině se to asi moc líbit nebude :-P"

Zato mně se to líbí velmi. *BRAVO*

+1
875.jpg
Amphicyoni +408
10.09.17 v 21:40

Dneska přesně podle plánu za 6 bodů. *THUMBSUP*
Hokej vyrovnanější, než by bylo asi zdrávo, ale výhra je výhra. Vypíchnul bych jen pár bodů: dneska určitě nejlepší Klimek, Zámorský je požehnání pro přesilovku, pro obranu už méně, Aittokallio asistence, to je docela kuriozitka.
Fotbal se mi líbil, mohlo a mělo to skončit větším přídělem. Jasně, byly tam nedostatky, ale dobrý. Jediný moment, kdy jsem měl strach, byla Rosova oslava gólu. :-D Všichni dneska hráli dobře, nejméně výrazný asi Šural. Dúbravka velmi dobře, stejně tak Hovorka, gól si zasloužil. Oba kraje super, Zahustel hraje teď v základu oprávněně. Líbil se mi Mandjeck. Rosa... netřeba slov. U čeho bych se zastavil je "kotel". Nemusím se vším na Letný souhlasit a nemusí se mi všechno líbit a taky že ne, ale dnešní vystoupení "kotle" bylo vrcholně ubohé. Přesně takhle vypadá pátá kolona se vší parádou! Proč se řádně nerozložit zevnitř, že... Naštěstí projevy nepříliš početné skupiny byly vždy okamžitě přepískány zbytkem stadionu. Jestli to bylo k něčemu dobré, tak že zbytek stadionu fandil jako už dlouho ne. Nějaká forma protestu dejme tomu, ale všechno by mělo mít nějakou kulturu a smysl, pro dnešek vážně nemám pochopení. A nemluvím jen o smršti nadávek a urážek, ale i vyvolávání Bičíka je dost nevhodné během zápasu, tím spíš, že dnes byl Dúbravka výbornej atd. atd. "Kotel" ven!

+3
875.jpg
Amphicyoni +408
01.09.17 v 18:39

reakce na Schaschek: ,,Podle mě za tu dobu co se scházíme nejlepší setkání co bylo..." zobrazit příspěvekPodle mě za tu dobu co se scházíme nejlepší setkání co bylo *BRAVO* "

Nemůžu než souhlasit! *OK*

875.jpg
Amphicyoni +408
31.08.17 v 14:37

reakce na MartinMegadeth: ,,Milé kolego, když jsem v nestřízlivém stavu dorazil po půlnoci..." zobrazit příspěvekMilé kolego, když jsem v nestřízlivém stavu dorazil po půlnoci domů a viděl výsledek volejbalového osmifinále, tak jsem si myslel, že to na teletextu ČT zase zvorali. Oni tam totiž po zápase s Itálií psali, že je volejbalový nároďák Italy porazil. *KSICHT* Ve skupině po výhře nad Slováky si volejbalisté nečuchli proti Němcům a na Itálii neudělali ani set. Vyřazení Francie je obrovská bomba. Zdaleka nejlepší zápas českých volejbalistů za mnoho posledních let. Kdyby se náhodou ještě povedla odveta proti Německu, tak to už by byl sen. *PRVNI* Škoda, že podobnou pecku v kvalifikaci o MS neodpálily také volejbalistky, kterým výhra v posledním zápase nad Slovinkami už nebyla k ničemu. S bilancí 2 výher a 3 proher skutečně neměly nárok skončit do druhého místa v šestičlenné skupině. *MIMO* "

Já jsem taky nevěřil vlastním očím, porazit obhájce je skutečně mistrovský kousek. K zápasu proti Itálii: sice to skončilo 0:3, ale po setech 25:27, 26:28 a 24:26. Ten zápas jsem viděl a bylo to více než slušné. ;-)

875.jpg
Amphicyoni +408
31.08.17 v 00:44

Musím říct, že teď už včerejší setkání s pěticí Bříza, Nedvěd, Broš, Zetek a Kalous!!! bylo výborný a díky všem zúčastněným i organizátorům. *BRAVO*

+4
875.jpg
Amphicyoni +408
19.08.17 v 10:07

reakce na frafont: ,,Teda to by mě zajímalo, jestli se v rámci téhle sezóny (nebo..." zobrazit příspěvekTeda to by mě zajímalo, jestli se v rámci téhle sezóny (nebo aspoň její podzimní části) dočkám utkání, kdy to pro ACS bude v klidu a ne zase systém dát jeden gól a pak trnout, jestli soupeř z něčeho nevyrovná..."

Toho bych se nebál, až konečně přijde zápas, kdy nám tam něco taky spadne, tak si nějací nebožáci odvezou šestku, ani nebudou vědět jak... ;-)

875.jpg
Amphicyoni +408
19.08.17 v 10:05

reakce na MartinMegadeth: ,,Zlate tri body a vitezstvi! A ze to mohlo dopadnout jako proti..." zobrazit příspěvekZlate tri body a vitezstvi! A ze to mohlo dopadnout jako proti klokanum nebo v Liberci. Jesteze Hofmann trefil po rohu tyc! Sparta si pred koncem zase pasivitou koledovala o maler! Nechat Hofmanna neobsazeneho na penalte bylo trestuhodne! Troufam si tvrdit, ze byt Lafata jeste na place, tak se to nestalo! V tom je jeho jedinecnost a nezastupitelnost: strelecky zapasy rozhoduje a jeste je tymu uzitecny pri braneni standardek soupere! Mimo jine. Ani se nechci domyslet kde by v tabulce Sparta byla bez Lafaty. *MIMO* Herne to spatne nebylo. Zase tam byly dobre pasaze a dobre akce, prvnich 15 az 20 minut bylo vybornych. Jenze Spartu strasne srazi bidna koncovka. Pak je rada za jeden vstreleny gol a jak se blizi konec utkani, hraci znervozni, jelikoz maji v hlavach zbabrane konce zapasu proti klokanum nebo v Liberci, coz dnes bylo videt. Svuj podil na pasivnim konci ma dle meho nazoru i Stramaccioni se svymi stridanimi. Byt to dnes 3:0 a ne 1:0, posledni desetiminutovka byla exhibicni za potlesku tribun ve stoje. A 2:0 to mohlo byt po 20ti minutach hry! Nechci si zase stezovat na rozhodci, ale i druhy gol Lafaty byl regulerni! A rozhodne mel platit! Zadny ofsajd jsem nevidel. Hlavne, ze jeho neuznani zase Spartu nepripravilo o body! Nicmene sudi jsou zrali na nakopani do zadku! *NAPR**** "

To víš, musel jsem na to jít dohlídnout už osobně, aby byly 3 body! *SILENY* Mělo to být v půli 3:0 a neměli bychom se o čem bavit. Ale výkon se mi převážně líbil. Zlomem byl neuznaný Lafatův gól, pak to zase bylo trochu o nervy. 2 neuznané zcela regulérní góly a 2-5 neodpískaných penalt za pouhé 4 zápasy, to je sakra katastrofa, všichni ti experti s píšťalkou a praporky jsou zralí na tečku z milosti. *NAPR**** Ono nebýt jich a/nebo cedníků v bráně, tak máme teď 12 bodů a jsme úplně vysmátý. *MIMO*
Jinak Costa s Hovorkou výborní, až jsem byl překvapen. *THUMBSUP* Mareček taky dobrej, stejně jako Zahustel, ten byl prakticky na odpis a hle... Mavuba není nějak extra chválen, co jsem tak různě četl, ale kolik on včera odvedl černé práce a získal míčů, to byla paráda, byť to holt není tak vidět. Pro venkovní zápasy si myslím, že zase bude vhodnější Mandjeck. Kraje jsou nesrovnatelný s tím, co jsme měli tu čest sledovat v posledních letech... :-P Biabiany je hráč výrazně nad úrovní ligy, Ben Chaim taky dobrej, byť oba, a hlavně Ben Chaim, podle mě ještě zdaleka nepředvedli, co v nich je. Závěrem bych řekl: ještěže teď na začátku ligy, kdy to ještě zcela neladí, máme Lafatu.

875.jpg
Amphicyoni +408
19.08.17 v 09:46

reakce na MartinMegadeth: ,,Lucka Safarova bude v pondeli svetovou jednickou ve ctyrhre na..." zobrazit příspěvekLucka Safarova bude v pondeli svetovou jednickou ve ctyrhre na zebricku WTA! *THUMBSUP* Bude ctvrtou Ceskou, ktere se podobny uspech povedl po Helene Sukove, Jane Novotne a Kvete Peschke - Hrdlickove (aspon tak to snad bylo). Pokud Kaja Pliskova obhaji post svetove jednicky v singlu, v pondeli by poprve v historii vedla zebricek WTA v singlu i v deblu Ceska. *VYHLIZI* "

Světová jednička v singlu i deblu z ČR, to vážně klobouček! *BRAVO*

875.jpg
Amphicyoni +408
17.08.17 v 12:02

Koukal jsem na dvojutkání španělského Superpoháru Real-Barca a byť nejsem fanoušek ani jednoho z klubů, jsem rád, že vyhrál fotbal. Co mě ale překvapilo je to, jak velký rozdíl byl mezi oběma týmy. Troufám si říct, že Real Barcu regulérně přejel a pokud Barcelona nějak smysluplně a kvalitně neposílí, bude mít dost co dělat, navíc po odchodu Neymara. Ostatně i velkohubý Piqué po utkání přiznal, že jsou jednoduše horší. A to ještě za Real nenastoupili Ronaldo, Isco, Bale či Casemiro. Velký podíl úspěchu jde, troufám si tvrdit, za Zidanem, který asi skutečně umí. *THUMBSUP*

875.jpg
Amphicyoni +408
15.08.17 v 14:25

reakce na karlos: ,,Už se celkem těším, až začne hokej. Ale při shlédnutí..." zobrazit příspěvekUž se celkem těším, až začne hokej. Ale při shlédnutí kalendáře jsem si nemohl nevšimnout, jak se nám opět "vyplácí" O2 aréna *METAL* Z prvních 10ti utkání hrajeme doma celé 2 zápasy :-! :-! Opravdu skvělá domácí hala *FUCKU* *FUCKU* "

Těžko říct, zda-li to ale není záměr. Protože v září a říjnu, minimálně v první půlce, lidi na hokej moc nechodí, co si budeme povídat. Je-li hezky, babí léto, tak tím spíš. Takhle tam máme jen dva zápasy: Jihlavu, kdy lidi přijdou prostě proto, že konečně začal hokej a možná budou zvědaví na nováčka a Liberec, na nějž taky dost lidí dorazí. Další domácí zápasy jsou pak až od půlky října dál a lahůdky typu Chomutov, Vítkovice či Olomouc přijdou v době, kdy už venku bude tma a nejspíš hnusně.

875.jpg
Amphicyoni +408
14.08.17 v 19:09

reakce na Markus: ,,Naši si to ***i sami. Bohužel.   K Trpišovskýmu snad..." zobrazit příspěvekNaši si to ***i sami. Bohužel.

K Trpišovskýmu snad jenom to, že sem rád, že se nestal trenérem acs. Loni - a vypadá to, že v tom bude pokračovat i letos - dokázal jedno jediný - nahecovat svůj tým na Spartu.. Viděl sem jejich výkon proti Olomouci a kouknu se i na ten co předvedou příští tejden. Proti ACS do jednoho žrali trávu. V sobotu budou sotva pouliční..

Pak má ta liga mít nějakou úroveň, když adept na evropský poháry předvede pořádnej výkon proti jednomu jedinnýmu týmu a proti zbytku hraje jak po brutální party co skončila ve 4 ráno..... :-! "

Souhlasím, že i přese všechno jsme měli tak jako tak udělat tři body. Ale když dáš regulérní gól, kterej ti nějakej vocas s praporkem neuzná, byť to ofsajd minimálně o 2 metry nebyl a situace byla zcela přehledná, k tomu nepískne jasnou desítku (a že mohly být klidně 4, kdyby měl rozhodčí zrovna trochu přísnější metr), tak to je pak dost těžký. Co se Trpišovského týká, taky jsem rád, že tu není. Stává se z něj pomalu stejnej buran, jako je Krkovička. :-! A na závěr, co se Liberce týká, tak takovej výkon v letošní sezóně už nepodá...

875.jpg
Amphicyoni +408
14.08.17 v 18:07

Jako obvykle a jako obvykle je nám to k h*vnu...
fotbal.idnes.cz/libe…

875.jpg
Amphicyoni +408
12.08.17 v 22:34

reakce na Mandor: ,,Tak dnes dvě placky z oštěpu. To nečekal vůbec nikdo. Ale je to..." zobrazit příspěvekTak dnes dvě placky z oštěpu. To nečekal vůbec nikdo. Ale je to nádherný závod"

Takhle si představuju jednak finále na MS a jednak výkon reprezentantů na vrcholné akci v sezóně. Paráda! *THUMBSUP*

+1
875.jpg
Amphicyoni +408
27.07.17 v 19:03

reakce na Markus: ,,Já sice narozen jako "čechoslovák" ale po půl roce..." zobrazit příspěvekJá sice narozen jako "čechoslovák" ale po půl roce rozpad, takže je nepočítám, ale chápu Tvůj postoj. *DRINK* "

Pro mě jsou taky Slováci cizinci jako všichni ostatní, někdy i horší. Narozen dokonce krátce před sametovou revolucí, ale to na tom nic nemění.
Historicky Slovensko bylo součástí Československa, ale co předtím?! Vlastně nic moc. Slováci nějaký 19. století a až do roku 1918 Horní Uhry, což je pro někoho doteď. *FUCKU*

+1
875.jpg
Amphicyoni +408
25.07.17 v 20:29

reakce na Markus: ,,Ono se o tom asi skoro neví. Na twitteru to sdílel účet Juniorský..." zobrazit příspěvekOno se o tom asi skoro neví. Na twitteru to sdílel účet Juniorský hokej a já bych to vůbec nezachytil, kdyby to nekomentovala Darča Vymětalíková. Proto jsem v minulém příspěvku psal, že vyjádření Sparty nečekám. V podstatě se o tom neví. Čt se tomu nevěnuje, DS o tom asi vůbec neví.. Přitom je to téma, který by se v novinách mohlo docela dobře rozjet.. "

Článek máš tady i s vyjádřením Broše ;-)
isport.blesk.cz/clan…

875.jpg
Amphicyoni +408
13.07.17 v 11:10

reakce na chuli: ,,No tak Berdychovi vzdal Djoker a teď má před sebou federera..." zobrazit příspěvekNo tak Berdychovi vzdal Djoker a teď má před sebou federera ...Mimochodem dokázal ho někdy na okruhu porazit? ty v íš všechno .. :D :D "

S Djokovićem má Berdych 3:25, s Federerem 6:18. Poprvé ho porazil na OH v Aténách, celkem 5x na tvrdém povrchu a jednou na trávě ve Wimbledonu před sedmi lety.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Facebook SHS

Přidejte si nás na Facebooku

Následující zápasy

 • 24. září - 17:00
  15.png
  HK (venku)
  Extraliga (7.kolo)
 • 26. září - 17:30
  13.png?1
  BRN (venku)
  Extraliga (6.kolo)

Kalendář akcí

<<09 / 2017>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
1
2
3
4
6
7
9
11
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
25
27
28
30
 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů

Přihlásit se

Login:

Heslo: